Gwiazdy

Sławomir i Kajra znikną z TVP? "Coś się kończy i coś się zaczyna"

2024-04-16 14:52

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz-Zapała (Kajra) są doskonale znani widzom Telewizji Polskiej. Muzyk wielokrotnie występował podczas koncertów organizowanych przez publicznego nadawcę, na których towarzyszyła mu małżonka. Para wspólnie prowadziła także program muzyczny "Tak to leciało!". Okazuje się, że ich przyszłość w TVP jest niepewna. Głos w tej sprawie zabrała Kajra.

W ostatnich latach muzyk rock-polo Sławomir i jego małżonka Kajra z sukcesem rozwijali swoją nie tylko muzyczną karierę. Autor takich hitów, jak "Miłość w Zakopanem" i "Weselny pyton" był stałym gościem podczas koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Mogliśmy go oglądać między innymi podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" czy "Roztańczony PGE Narodowy". Od 2022 roku para prowadzi również program muzyczny "Tak to leciało!".

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”

Rewolucja w TVP

Od pewnego czasu w szeregach publicznego nadawcy zaszło wiele zmian. Z posadą pożegnało się wielu czołowych dziennikarzy i prezenterów. Wraz z nowym rokiem posadę w roli prowadzących poranny program "Pytanie na Śniadanie" stracili między innymi Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel i Izabella Krzan oraz Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Wiele mówi się również o tym, że nowi włodarze stacji dokonają zmian w innych programach. Czy Sławomir i Kajra niebawem podzielą losy swoich kolegów i zakończą swoją przygodę z Telewizją Polską? Głos w tej sprawie zabrała Magdalena Kajrowicz-Zapała.

Sławomir i Kajra zostaną zwolnieni z TVP?

Program "Tak to leciało!" powrócił na antenę po dziesięcioletniej przerwie. Wcześniej jego gospodarzem był Maciej Miecznikowski. Wznowioną edycję prowadzą natomiast Sławomir i Kajra. W rozmowie z portalem Jastrząb Post Kajrowicz wyznała, czy martwi się o swoją pozycję w Telewizji Polskiej. Okazuje się, że jej zdaniem zmiany są potrzebne i często mogą przynieść wiele dobrego.

Zawsze są potrzebne, są dobre, pokazują nowe możliwości. Czasami może czuć, że coś fajnego i się skończyło, natomiast zawsze otwierają się nowe drogi i inny sposób wyrażania siebie. My pracowaliśmy z każdą telewizją, w takich przypadkach zawsze coś kończy i coś się zaczyna - powiedziała Kajra.

Gwiazda jednak żałuje, że niektóre formaty zniknęły z anteny telewizji Polskiej. Wierzy jednak, że zastąpią je nowe, jeszcze ciekawsze programy.

Trochę ich szkoda, natomiast nie ma co się temu dziwić. Trzeba trzymać mocno kciuki za tych, którzy przyszli i robią nowe programy, mają nowe wizje. Dać im przede wszystkim szansę oraz kredyt zaufania, żeby pokazali, co potrafią - wyznała.

Wygląda na to, że Sławomir i Kajra nie przejmują się krążącymi w sieci plotkami, jakoby również oni mieli pożegnać się z posadą prowadzących. Myślicie, że rzeczywiście niebawem zniknął z anteny?