Ta para wszędzie pojawia się razem. Sławomir i Kajra są nierozłączni!

i

Autor: AKPA

przyszłość

Kolejne dziecko czy rozwód? Sławomir i Kajra skomentowali doniesienia

2024-04-10 10:03

Sławomir Zapała to jeden z najpopularniejszych gwiazdorów tych czasów. Razem ze swoją żoną koncertują po całej Polsce. Kajra i Sławomir prowadzą muzyczne show "Tak to leciało!". W internecie krążą pogłoski, że para spodziewa się kolejnego dziecka, a z drugiej strony ma przygotowywać się do rozwodu. Jak jest naprawdę? Sławomir i Kajra postanowili to skomentować.

Trudno zaprzeczyć stwierdzeniu, że Kajra i Sławomir to jedno z najbardziej udanych małżeństw w rodzimym show-biznesie. Para pobrała się w 2011 roku, a w 2016 pojawił się na świecie ich syn. W internecie roi się od plotek, że albo mieliby się rozwieźć albo spodziewają się dziecka i powiększają rodzinę. Jak jest naprawdę? Kajra i Sławomir przerwali milczenie.

Rewolucja w „Tak to leciało!”. Sławomir i Kajra pożegnają się z posadą

Sławomir i Kajra dementują plotki

W mediach aż zaroiło się od plotek i informacji o tym, że Sławomir i Kajra żegnają się ze współpracą z TVP, a powodem ma być albo ciąża Kajry albo upadek małżeństwa. Celebryci postanowili odpowiedzieć i przerwali falę domysłów. "Dwa razy w roku nas rozwodzą, raz Kajra jest w ciąży. To taki standard" - mówił żartobliwie Sławomir w rozmowie z "Pomponikiem". "Chyba się już przyzwyczailiśmy. Właściwie to chyba tak najbardziej to nasza rodzina dopytuje, czy na pewno, a czy może już, czy to faktycznie już ten moment, że ten rozwód będzie. No nie. Myślę, że nasza ostatnia piosenka pokazała, że mimo wszystko i mimo moich tych nerwów i trzaskania drzwiami, to ciągle jednak sobie przysięgaliśmy i tak tkwimy w tym" - dodała Kajra. Wszystko wskazuje więc na to, że fani szalonej, muzycznej pary, nie mają powodów do obaw.

Zaczął karierę jako aktor, by teraz śpiewać piosenki rock polo. Kim jest słynny Sławomir i co o nim wiemy?

Sławomir Zapała wykreował postać Sławomira w 2014 roku. Stało się to podczas jego pobytu na Long Island, gdzie zdobył uznanie rzeszy imigrantów. W 2015 roku ukazał się jego debiutancki utwór - „Magiera”. W teledysku wystąpiły znane osobistości: Ewa Kasprzyk, Lech Dyblik czy Krzysztof Kiersznowski. Sławomir założył zespół Trzymajmy się Zapały, w którym występuje u boku swojej żony - Kajry. Artysta wykonuje muzykę z gatunku rock-polo. W jego dorobku artystycznym znajdują się piosenki, takie jak: "Magiera", "Miłość w Zakopanem", "Ni mom hektara" czy "Weselny pyton".

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”