SkyShowtime: filmy i seriale. Co warto obejrzeć na platformie?

i

Autor: materiały prasowe SkyShowtime SkyShowtime: filmy i seriale. Co warto obejrzeć na platformie?

SkyShowtime już w Polsce! Co warto obejrzeć na platformie?

2023-02-14 14:50

SkyShowtime to nowy, mocny gracz na polskim rynku streamingowym. Platforma zadebiutowała u nas 14 lutego i ma w swojej ofercie wiele hitów filmowych i ciekawych seriali. Którym z nich szczególnie warto się przyjrzeć?

SkyShowtime wreszcie w Polsce. Jak prezentuje się oferta platformy i ile zapłacimy za subskrypcję? Zarówno filmo-, jak i serialomaniacy powinni być zachwyceni.

SkyShowtime – co warto obejrzeć na platformie? [FILMY I SERIALE]

Użytkownicy SkyShowtime mogą cieszyć się premierami kinowych hitów od Universal Pictures i Paramount Pictures, nowymi i dostępnymi wyłącznie w SkyShowtime serialami, produkcjami familijnymi i dla dzieci oraz bogatą ofertą kultowych filmów i seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock. W praktyce oznacza to dostęp do popularnych seriali, których dotąd nie mogliśmy oglądać w Polsce.

Po co warto sięgnąć w pierwszej kolejności? Na pewno po szeroko chwalone „Yellowstone” z Kevinem Costnerem (który za rolę w tym serialu zgarnął szereg nagród), oraz inne tytuły z jego uniwersum – „1883” i „1923” (tu z kolei wystąpili Harrison Ford i Helen Mirren). Wszystkie trzy seriale zabierają nas do realiów południowych stanów Ameryki, ze wszystkimi ich walorami i przywarami. Na szczególną uwagę zasługuje też „Tulsa King”, gdzie Sly Stallone wciela się w skazanego na banicję gangstera, który po 25 latach odsiadki zaczyna budować własne imperium.

Warto przyjrzeć się też „The First Lady”, czyli antologii nakreślającej nam losy słynnych pierwszych dam Ameryki. W obsadzie znalazły się między innymi Viola Davis jako Michelle Obama, Gillian Anderson jako Eleanor Roosevelt, oraz Michelle Pfeiffer w roli Betty Ford. A jeśli ciekawią was kulisy powstawania kultowego „Ojca chrzestnego”, sięgnijcie po „The Offer”. Miłośnicy klasyki ucieszą się też na wieść, że w ofercie widnieje też SkyShowtime „Twin Peaks”.

A jeśli chodzi o filmy… w bibliotece czekają na was klasyki pokroju „Indiany Jonesa”, „Powrotu do przyszłości”, „Szczęk” i „Krzyku”, popularne serie rozrywkowe, jak „Szybcy i wściekli” i „Jurassic World”, oraz świeżynki, jak „Top Gun: Maverick” i „Wiking” Roberta Eggersa.

SkyShowtime – cena. Ile kosztuje subskrypcja?

Cena podstawowa za miesięczny dostęp do SkyShowtime wynosi 24,99 PLN, ale z okazji premiery włodarze platformy przygotowali dla nas niespodziankę – jeśli dostatecznie wcześnie wykupicie subskrypcję, otrzymacie dożywotni rabat 50%, zatem miesiąc oglądania kosztować was będzie tylko 12,49 PLN.

Serwis SkyShowtime dostępny jest dla użytkowników bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG.

Sonda
Wykupisz dostęp do SkyShowtime?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3