Skradzione serce / Palpito

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Skradzione serce - kolumbijski serial rozkochał polskich widzów. Będzie drugi sezon?

2022-05-26 14:22

Skradzione serce to nowy serial, który spodobał się szczególnie polskiej widowni. Kolumbijska historia poruszyła miliony widzów i trafiła do TOP10 najchętniej oglądanych tytułów. Wiemy już, czy pojawi się drugi sezon!

Skradzione serce to nowy hit Netfliksa. Tytuł pojawił się 20 kwietnia 2022 w bibliotece popularnego serwisu. Wyjątkowa historia spodobała się szczególnie polskim widzom, którzy już szukają w internecie informacji na temat kolejnych odcinków. Kolumbijski thriller składa się łącznie z 14 epizodów, w których jesteśmy świadkami niezwykle wybuchowej i intrygującej historii. Śledzimy prywatne śledztwo dzielnego Simona, który próbuje rozwikłać zagadkę śmierci swojej żony. Sprawa jednak się komplikuje, kiedy do gry wkracza bohaterka Camila. Czy serial ma szansę na jeszcze drugi sezon? Jakie plany mają twórcy? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze thrillery psychologiczne i nie tylko. TOP10 tytułów, które trzymają w napięciu do samego końca

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Skradzione serce - o czym jest nowy serial Netfliksa?

"Skradzione serce" opowiada o mężczyźnie, który szuka zemsty na organizacji handlującej organami. Po zamordowaniu żony Simona, wycięto kobiecie serce i przeszczepiono Camili - żonie pewnego zamożnego faceta. Simon zagłębia się w niebezpieczne podziemie handlu organami i zakochuje się w kobiecie, która żyje dzięki sercu jego żony. Punktem kulminacyjnym jest moment, kiedy oboje dowiadują się prawdy.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Skradzione serce sezon 2 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

Twórcy w pierwszej odsłonie zostawili sobie miejsce na kontynuację, która została potwierdzona przez platformę Netfliksa. "Palpito" dostało zamówienie na nowe odcinki, w których widzowie zobaczą jeszcze więcej tajemnic. Na ten moment nie wiemy, kiedy pojawi się drugi sezon, ponieważ dopiero ruszyły prace nad scenariuszem. Premiery można spodziewać się w drugiej połowie 2023 roku, ale na oficjalne ogłoszenie daty musimy jeszcze zaczekać.