Rolnik szuka żony

Skandale i afery w "Rolnik szuka żony". Widzowie przeżyli szok!

W "Rolnik szuka żony" dramatycznych momentów i skrajnych emocji nigdy nie brakowało. Łzy, kłótnie i wzajemne oskarżenia to już kwintesencja finałowych odcinków programu o rolnikach i rolniczkach, którzy szukają miłości. Przypominamy spięcia, którymi żyła kiedyś cała Polska. Oto największe skandale w historii finałów "Rolnik szuka żony".

Spis treści

  1. Finały "Rolnik szuka żony" to emocjonalna rzeźnia
  2. Darek, Artur i Waldemar w ogniu krytyki po finale "Rolnik szuka żony 10"
  3. Największe dramy i kłótnie z finałowych odcinków "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony to telewizyjny hit o współczesnych rolnikach i rolniczkach, którzy chcą znaleźć miłość z pomocą telewizji. Program Marty Manowskiej doczekał się już 10 edycji. Jubileuszowa odsłona miłosnego reality show była emitowana jesienią 2023 roku na antenie TVP1. Jej zwieńczeniem był finał "z grubej rury", który przyniósł mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji.

Czytaj także: Anna z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Nowe zdjęcia nie uciszą plotek

Finały "Rolnik szuka żony" to emocjonalna rzeźnia

Program "Rolnik szuka żony" od lat cieszy się popularnością i przyciąga przed ekrany milionową publiczność. Miłosne perypetie farmerów to świetna rozrywka dla widzów, którzy czasami zapominają jednak, że dla uczestników już sam udział w programie i występ przed kamerami jest ogromnym stresem i wyzwaniem. Dla wielu ten program to wyjście ze strefy komfortu i emocjonalny rollercoaster.

Utarło się, że finały "Rolnik szuka żony" to czas, w którym uczestnicy mogą powspominać najciekawsze momenty i wyjaśnić ewentualne nieporozumienia. Dramy i awantury są kwintesencją ostatnich odcinków hitu TVP.

Finał z grubej rury – tak o ostatnim odcinku 10. edycji "Rolnik szuka żony" mówią widzowie. I rzeczywiście, tylu dram i zaskakujących zwrotów akcji dawno w "Rolniku" nie było. Co dokładnie się wydarzyło?

Darek, Artur i Waldemar w ogniu krytyki po finale "Rolnik szuka żony 10"

Widzowie mocno przeżywają teraz to, co wydarzyło się w finale "Rolnik szuka żony 10", który został wyemitowany 10 grudnia br. Emocje sięgnęły zenitu, bo aż trzech rolników dało popis buty i arogancji.

Artur Przybysz z uśmiechem na ustach opowiedział o rozstaniu z Sarą, do którego doszło zaledwie tydzień przed finałem. Rolnik z Mazowsza stwierdził , że "uczucia minęły" a on "od razu rusza na łowy". Widzowie byli także świadkami kłótni Waldemara Gilasa z Ewą. Oboje nie szczędzili sobie gorzkich słów. Rolnik przyznał w pewnym momencie: "Żałuję, że cię wybrałem", a później zakomunikował wszystkim, że spotyka się z Dorotą, którą w programie odrzucił!

Darek Machałowski w bardzo arogancki sposób potraktował w finale Nicolę wyznając, że "straciła w oczach przy bliższym poznaniu. Zachowywała się jak dziecko, na przykład nie potrafiła szklanki z herbatą donieść do stołu".

Czytaj też: Darek z "Rolnik szuka żony" poza kontrolą! Oburzające zachowanie rolnika wobec innych uczestników programu!

Pamiętacie jak Anna oddała pierścionek zaręczynowy w finale 2. edycji "Rolnik szuka żony"? Albo jak Paula zarzuciła Łukaszowi w finale 5. edycji, że "poleciał na d*pę i jest słabym facetem"? Takich kontrowersji i afer jest znacznie więcej!

Polecamy: Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" brylują w telewizji. Już mówią o zaręczynach!

Największe dramy i kłótnie z finałowych odcinków "Rolnik szuka żony"

W galerii przypominamy, co przez lata trwania emisji działo się w finałach programu "Rolnik szuka żony". Lista afer i zaskakujących zwrotów akcji jest naprawdę długa!

Skandal w Rolnik szuka żony: Waldek wyciągnął to przy wszystkich!