Sharon Stone o kulisach Nagiego Instynktu. "Dałam reżyserowi w twarz"

2022-03-21 15:08 Adrian Rybak
Sharon Stone
Autor: VALERY HACHE/AFP/East News

Sharon Stone to amerykańska aktorka i modelka, którą świat poznał dzięki hollywoodzkim filmom. Najważniejszą rolę w karierze zagrała w Nagim instynkcie, który jest już klasykiem światowego kina. Po wielu latach postanowiła zdradzić kulisy powstawania tej produkcji. Jedna informacja jest bardzo zaskakująca!

Aktorka Sharon Stone zaskoczyła swoimi wyznaniami na temat powstawania filmu Nagi instynkt. To jeden z najpopularniejszych tytułów w historii Hollywood. O czym opowiada ta produkcja? Głównym bohaterem jest detektyw Nick Curran, który zajmuje się sprawą rockowego gwiazdora i właściciela klubu nocnego w San Francisco, który zginął we własnym łóżku. Został zamordowany szpikulcem do lodu. Pojawia się pierwsza podejrzana - grana przez Sharon Stone pisarka Catherine Tramell, która była kochanką zmarłego. Niedługo po zbrodni opisała w swojej powieści podobne zabójstwo. Detektyw zaczyna z nią romans... Nagi instynkt do dzisiaj uwielbiany jest przez widzów na całym świecie. Teraz Stone zdradziła kilka ciekawostek z planu. Co wydarzyło się ponad 30 lat temu podczas nagrań?

ZOBACZ TAKŻE: Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Sharon Stone o kulisach Nagiego instynktu

Nagi instynkt słynie ze sceny przesłuchania, w której główna bohaterka siedzi w sposób, dzięki któremu widać, że nie ma bielizny. Po latach Sharon Stone zdradziła, że nie chciała, aby ta scena pojawiła się w filmie. - Po obejrzeniu tej sceny dałam w twarz reżyserowi, uciekłam do samochodu i natychmiast zadzwoniłam do swojego prawnika - powiedziała aktorka. - Długo myślałam nad tym, co powinnam zrobić. Ostatecznie zgodziłam się na uwzględnienie tej sceny w filmie, bo faktycznie wzbogaciła tę historię i moją postać. Dlatego to zrobiłam - dodała. Całą sytuację Stone opisuje w swojej autobiografii, która już wkrótce ukaże się w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE