Sexify - sezon 2 potwierdzony! Kiedy nowe odcinki?

2021-07-14 10:18 Alicja Wójcik
Sexify
Autor: materiały prasowe

Pierwszym polskim serialem, który ukazał się na Netflix, był 1983, który na platformę trafił w listopadzie 2018 roku. Od tego czasu rodzimych produkcji na platformie pojawiło się już bardzo wiele, a w planach cały czas są kolejne. Jednym z dawno zapowiadanych polskich seriali na Netfliksie, jest skierowany do młodszej widowni Sexify, którego premiera zaplanowana została na 28 kwietnia 2021.

Sexify - sezon 2 potwierdzony! Za kamerą Sexify stanęli Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski, którzy są jednocześnie twórcami scenariusza. W rolach głównych występują Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, a także m.in. Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner.

Sexify sezon 2 - kiedy?

W nowym sezonie poznamy dalsze losy głównych bohaterek, które mimo przegranej w konkursie, nie mają zamiaru się poddawać i kontynuują pracę nad apką. Mają wszystko, czego potrzebują do jej stworzenia - świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje...

Do swoich ról powrócą  Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska. Twórcami drugiego sezonu będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski,  a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO. Drugi sezon Sexify będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży - mówi Agata Gerc,  producentka serialu. Pokochaliśmy bohaterki Sexify oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – dodaje Jan Kwieciński, producent serialu. Nowy sezon będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok. 

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE