Sex Education

i

Autor: Materiały prasowe

Sex Education - sezon 4 będzie ostatnim? Kolejny aktor ma odejść z serialu

2022-05-16 13:36

Czwarty sezon Sex Education przed nami. Nowe odcinki mają pojawić się jeszcze w 2022 roku. Czy to będzie już koniec przygód Otisa i Erica? Dla jednego z aktorów to najpewniej ostatni rok w Moordale.

Sex Education - sezon 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na Netfliksie. Wszyscy fani już nie mogą się doczekać informacji na temat nowych odcinków. Serial opowiada historię zbuntowanych uczniów, którzy zmagają się z pierwszą miłością, wchodzeniem w dorosłe życie oraz problemami seksualnymi. Każda odsłona po swojej premierze notuje wysokie wyniki oglądalności, więc nie powinno dziwić, że powstaje czwarty sezon. Prognozy jednak nie są obiecujące i bardzo możliwe, że nadchodzące epizody będą już ostatnimi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Sex Education - 4 sezon będzie ostatnim?

Już jakiś czas temu serialowa Aimee sugerowała, że historia powoli dobiega końca. Przypomnijmy również, że Olivia (Simone Ashley) zdecydowała się na odejście z Sex Education na rzecz grania w serialu "Bridgertonowie". Czy podobny los czeka Erica? W jego rolę wciela się Ncuti Gatwa, który przecież niedawno dostał główną rolę w popularnym Doktor Who. Zapowiada się na to, że dla szkockiego aktora będą to ostatnie odcinki w Moordale. Oczywiście to jeszcze nie oznacza definitywnego końca netfliksowej produkcji, chociaż widzowie nie ukrywają smutku ewentualnym odejściem Erica z serialu.

Sex Education - kiedy premiera 4 sezonu?

W czwartym sezonie zobaczymy zawziętą walkę o uczelnie. Jeszcze nie wiemy, czy historia będzie opowiadana na tle innej placówki. Uczniowie na pewno zrobią wszystko, aby nie sprzedano szkoły. Ponownie będziemy świadkami historii Groffa, a może nawet zobaczmy wielki powrót Hope. Netflix jeszcze nie opublikował daty 4. sezonu, ale na pewno pojawi się jeszcze w 2022 roku. Najprawdopodobniej jesienią.

Sonda
Sexify kontra Sex Education - który serial lepszy?