Sex Education - sezon 3 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu Netflix?

2020-01-22 15:52
Sex Education
Autor: Materiały Prasowe

Pierwszy sezon Sex Education okazał się prawdziwym hitem - w ciągu pierwsze miesiąca od premiery produkcję obejrzało 40 mln widzów. Taki wynik musiał przełożyć się na podjęcie decyzji o stworzeniu kolejnych odcinków. a premiera drugiego sezonu Sex Education została zaplanowana na 17 stycznia 2020. Co jednak dalej z serialem? Otis, Maeve i pozostali bohaterowie powrócą za rok?

Sex Education - sezon 3 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu? W pierwszym sezonie serialu śledziliśmy losy Otisa, który jest niedoświadczonym licealistą-odludkiem mieszkającym z Jean, matką seksuolożką. Otoczony przez podręczniki i filmy dla dorosłych oraz otwarte rozmowy na temat seksu, Otis, chcąc nie chcąc, staje się ekspertem w tym temacie. 

Sex Education - sezon 3 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu?

Otis łączy siły z Maeve, bystrą i nieco zbuntowaną dziewczyną oraz ze swoim najlepszym przyjacielem Ericem. Razem zakładają konspiracyjną klinikę seksterapii, by pomóc swoim kolegom z różnymi problemami. Brytyjska produkcja zadebiutowała na Netfliksie w styczniu 2019 roku, a gigantyczna oglądalność sprawiła, że producenci podjęli decyzję o przedłużeniu serialu o kolejny sezon jeszcze w lutym.

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ

Jak na razie nie ma jeszcze oficjalnej informacji, czy powstanie trzeci sezon Sex Education. Jednak wszystko wskazuje na to, że produkcja doczeka się kolejnych odcinków, biorąc pod uwagę jej popularność i zainteresowanie, jakim się cieszy. Netflix swoją decyzję podejmie z pewnością na podstawie oglądalności drugiego sezonu, dlatego informację, czy nowe odcinki powstaną, poznamy nie wcześniej niż w lutym lub marcu 2020. Ewentualnej premiery sezonu trzeciego możemy spodziewać się najwcześniej w styczniu 2021.

NAJNOWSZE