Franek z Na Wspólnej

i

Autor: foto: TVN/Radek Orzel // screeny z TikToka @czatann

Serialowy Franek zdradza tajemnice Na Wspólnej! Nawet najwięksi fani będą w szoku

2022-09-16 15:23

Serial Na Wspólnej od lat cieszy się uznaniem polskich widzów. Do tej pory mało było jednak wiadomo o jego kulisach. Te w swoich mediach społecznościowych postanowił przybliżyć Natan Czyżewski, odtwórca roli Franka Berga, syna Bogdana. Jeśli jesteście fanami produkcji, musicie zobaczyć te nagrania!

Gdzie kręcą Na Wspólnej? Jak aktorzy wywołują płacz? Na te i inne pytania związane z aktorskim światem odpowiedział znany fanom serialu TVN Natan Czyżewski. Odtwórca roli Franciszka Berga, który dołączył do obsady produkcji w 2012 roku, znalazł sposób na kolejny ciekawy kontent w swoich mediach społecznościowych. 20-letni aktor jest bardzo aktywny na TikToku, a jego konto obserwuje już blisko 200 tysięcy użytkowników. Jak na prawdziwego influencera przystało, Natan regularnie odsyła obserwatorów na swój profil na Instagramie, gdzie zamieszcza nie tylko smaczki z planu, ale zdarza się, że i nagie zdjęcia. Teraz o serialowym Franku ponownie zrobiło się głośno za sprawą wideo, które w ekspresowym tempie dotarło do milionów internautów. Chodzi o sposób na wywołanie płaczu. To jednak niejedyny materiał zdradzający kulisy pracy aktora na planie Na Wspólnej, który może was zainteresować. 

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Tajemnice serialu Na Wspólnej

Jeśli myślicie o karierze aktora albo po prostu interesuje was, jak wygląda praca na planie, musicie zajrzeć na profile Natana. Młody aktor, który od dekady wciela się w rolę Franka w serialu Na Wspólnej, zdradza tajniki tego owianego aurą tajemnicy zawodu. Jak płaczą aktorzy? W jaki sposób kręci się sceny postrzałowe? Gdzie są kręcone poszczególne ujęcia? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w publikowanych przez Natana filmikach. My natomiast czekamy na kolejnego tiktoka do Gustawa SB Maffija.

Sonda
Czy "Na Wspólnej" to najlepszy polski serial?