Natan Czyżewski

i

Autor: foto: TVN/Radek Orzel Natan Czyżewski z Na Wspólnej pozuje nago

Serialowy Franek z Na Wspólnej pozuje nago. Fanki: „Chcę taką d*pę”

2022-05-28 14:51

Znany widzom serialu Na Wspólnej Natan Czyżewski podbija sieć. Młody aktor jest bardzo aktywny zarówno na TikToku, jak i na Instagramie, gdzie kilka dni temu opublikował zdjęcie... swoich pośladków. Na komentarze wyrażające zachwyt formą 20-latka ze strony jego fanów nie trzeba było długo czekać. "Kiedy Only Fans?" - pytają.

Natan Czyżewski dał się poznać szerszej publiczności, dołączając do obsady kultowego już serialu Na Wspólnej w 2012 roku. Serialowy Franek po raz pierwszy pojawił się na ekranie, mając zaledwie 9 lat i z miejsca podbił serca wielbicieli produkcji, którzy z wielkim zainteresowaniem obserwowali jego przemianę w dorosłego mężczyznę. Dziś Natan ma już 20 lat i sporą rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Aktora z pewnością kojarzą użytkownicy TikToka, gdzie obserwuje go ponad 160 tysięcy korzystających z apki osób, a publikowane przez niego materiały nierzadko docierają do milionów z nich. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się też Instagram Natana. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę zdjęcia, jakie na nim zamieszcza. Kilka dni temu serialowy Franek opublikował w sieci zdjęcia swoich pośladków. Fani dopytują, kiedy założy konto w płatnym serwisie oferującym dostęp do ekskluzywnych materiałów.

Franek z Na Wspólnej to król internetu. Jego Tik Toki mają setki tysięcy odtworzeń

Sonda
Śledzisz Natana Czyżewskiego w social mediach?

Natan Czyżewski pozuje nago

20-letni aktor regularnie pokazuje, że ma do siebie ogromny dystans. Kolejnym tego dowodem jest zdjęcie, które kilka dni temu pojawiło się na jego Instagramie. Natan Czyżewski zaprezentował lustrzane odbicie swoich pośladków, a obserwujący jego profil zasugerowali, że powinien poważnie zastanowić się nad założeniem konta w serwisie Only Fans, gdzie płatne materiały udostępnia między innymi Marta Linkiewicz. Nie zabrakło też komplementów dotyczących jego formy. Śledzicie poczynania serialowego Franka w mediach społecznościowych?

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą