Seriale 2021: premiery, kontynuacje, nowości, które warto śledzić

2020-06-05 15:15 aw
Ty
Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Platformy streamingowe cały czas zyskują na popularności, a co za tym idzie - zwiększa się liczba seriali, które możemy oglądać. Co roku pojawia się kilkadziesiąt premier, a nowych seriali lub kontynuacji możemy spodziewać się praktycznie w każdy piątek. Co więcej, nowości i kontynuacje pojawiają się także w telewizji, a wszystkie stacje serwują nam co chwila kolejne produkcje, które warto śledzić.

Seriale 2021: premiery, kontynuacje, nowości, które warto śledzić. Sprawdź, jakich produkcji nie przegapić! Zarówno 2020, jak i 2021 rok będą z pewnością szczególne, jeśli chodzi o pojawianie się premier serialowych. Z powodu pandemii koronawirusa ekipy filmowe musiały czasowo wstrzymać lub przesunąć zdjęcia, a co za tym idzie - zmieniły się także daty premier. News będziemy aktualizować na bieżąco, jak tylko będą pojawiać się kolejne informacje.

Seriale 2021: Zadzwoń do Saula - sezon 6

Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”. Na początku 2020 roku twórcy potwierdzili, że szósty, a zarazem ostatni sezon serialu ukaże się w 2021 roku.

Seriale 2021: Ty - sezon 3

Niebezpiecznie czarujący mężczyzna ze skłonnością do popadania w obsesję robi wszystko, aby wkroczyć w życie osób, które przykują jego uwagę. W styczniu 2020 roku twórcy potwierdzili, że serial otrzyma trzeci sezon, w którym ponownie zobaczymy Penna Badgleya i Victorię Pedretti.

Seriale 2021: American Horror Story - sezon 10

Początkowo wyczekiwany 10 sezon serialu miał ukazać się jesienią 2020 roku. Niestety, w maju twórcy podjęli decyzję o przeniesieniu premiery na 2021 roku, która spowodowana została pandemią koronawirusa. Co ciekawe, już w listopadzie 2019 twórcy ujawnili znaczną część obsady serialu.

NAJNOWSZE