Seriale 2020: premiery, nowości i kontynuacje. Na jakie produkcje warto czekać?

2020-02-25 12:57 aw
Opowieść podręcznej
Autor: Materiały Prasowe

Rok 2019 obfituje w serialowe nowości i kolejne sezony dobrze znanych nam serial. Wszystko jednak wskazuje na to, że w 2020 fani seriali również nie będą mieli na co narzekać! Netflix, HBO i wiele innych stacji zapowiedziało już kontynuacje oraz premiery produkcji, które umilą nam wieczory i popołudnia. W tym newsie zbieramy informacje na temat nadchodzących serialowych premier na 2020 rok.

Seriale 2020 - premiery, nowości, zapowiedzi i kontynuacje produkcji. Zdecydowanie będzie co oglądać! W 2020 roku czeka nas kilka zupełnie nowych produkcji, kilka powrotów, a także kilka seriali, które niestety w otrzymają już swój ostatni sezon - jak np. nieodżałowany przez fanów Lucyfer. Na jakie seriale w 2020 czekamy?

Seriale 2020: Opowieść podręcznej sezon 4

Hulu, firma produkująca serial, potwierdziła oficjalnie na swoim Twitterze, że powstanie 4 sezon Opowieści podręcznej. Jak na razie nie wiadomo niestety, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Czytaj więcej o Opowieści podręcznej.

Seriale 2020: Szkoła dla elity sezon 3

Twórcy serialu na Twitterze potwierdzili, że kolejne odcinki Szkoły dla elity trafią na Netflix w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę daty premier 1 i 2 sezonu, możemy spodziewać się, że sezon 3 także pojawi się na platformie jesienią. Czytaj więcej o serialu Szkoła dla elity.

Seriale 2020: Lucyfer sezon 5

Twórcy serialu pozostali nieugięci i mimo próśb fanów nie zdecydowali się przedłużyć produkcji o jeszcze jeden, szósty sezon. Jednak potwierdzili, że sezon piąty Lucyfera będzie miał aż o 6 więcej odcinków, niż początkowo zakładano! Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Czytaj więcej o serialu Lucyfer.

Seriale 2020: Sukcesja sezon 3

Podczas konferencji prasowej HBO szefowa stacji ogłosiła, że podjęto decyzję o zamówieniu 3 sezonu serialu. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak możemy spodziewać się, że będzie ona miała miejsce latem 2020 roku. Czytaj więcej o serialu Sukcesja.

Seriale 2020: 13 powodów sezon 4

Twórcy poinformowali, że powstanie czwarty i jednocześnie ostatni sezon serialu. Zdjęcia mają ruszyć w lipcu 2019 roku i mają mieć miejsce w Kalifornii. Nie wiadomo jeszcze, na czym będzie się skupiać fabuła czwartej odsłony 13 powodów. Z informacji podanych przez portal Discussing Film wynika, że premierę nowych odcinków zaplanowano na 2020 rok. Czytaj więcej o serialu 13 powodów.

Seriale 2020: Dark sezon 3

Wraz z datą premiery 2 sezonu Netflix ogłosił też, seria Dark będzie trylogią, co oznacza, że na pewno doczekamy się trzeciego sezonu serialu. Dokładna data premiery sezonu 3 nie jest jeszcze znana, wiadomo, że nowe odcinki pojawią się na platformie w 2020 roku. Czytaj więcej o serialu Dark.

Seriale 2020: The Umbrella Academy sezon 2

Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon serialu The Umbrella Academy, w którym ponownie wystąpią m.in. Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak wiadomo, że zdjęcia rozpoczęły się latem 2019. Czytaj więcej o serialu The Umbrella Academy.

Seriale 2020: Miłość, śmierć i roboty sezon 2

Produkcja Miłość, Śmierć i Roboty zjednoczyła globalną społeczność animatorów, gromadząc wyjątkowych reżyserów i artystów oraz innowacyjne studia animacji z całego świata. Każdy z drobiazgowo przygotowywanych filmów jest mieszanką energii, akcji i bezpardonowego czarnego humoru. Netflix oficjalnie potwierdził, że ruszyły prace nad drugą częścią animowanej antologii - jak na razie bez oficjalnej daty premiery.

Seriale 2020: Locke & Key

Gdy ich ojciec zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, rodzeństwo Locke’ów wraz z matką przeprowadza się do rodzinnego domu znanego jako Key House, który okazuje się być pełen magicznych kluczy, prawdopodobnie powiązanych ze śmiercią ich ojca. Dzieci zaczynają poznawać różne klucze i ich unikalne właściwości, ale budzą przy tym tajemniczego demona, który nie poprzestanie na niczym, aby zdobyć klucze. Serial Carltona Cuse'a (Zagubieni, Bates Motel) i Meredith Averill (Nawiedzony dom na wzgórzu) to opowieść o dorastaniu, miłości, stracie i silnych więziach rodzinnych, a wszystko to z dużą dozą tajemnicy. Serial trafi na Netflix już 7 lutego 2020 roku. Więcej informacji o serialu znajdziecie tutaj.

Seriale 2020: Genialna przyjaciółka 2

Nowy sezon powstał w oparciu o drugą powieść, pt. Historia nowego nazwiska, i śledzi dalsze losy nastoletnich już przyjaciółek Eleny i Lili. Premiera drugiego sezonu odbędzie się 11 lutego. Wtedy dostępne będą dwa pierwsze odcinki. Kolejne będą pojawiać się co tydzień.

Seriale 2020: To nie jest OK

To nie jest OK to satyryczna opowieść o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Twórcami serialu są autorzy Stranger Things i The End of the F***ing World. Premiera: 26 lutego. Czytaj więcej o serialu To nie jest OK.

Seriale 2020: Westworld sezon 3

Już wkrótce premierę będzie mieć od dawna wyczekiwany, trzeci sezon serialu Westworld. Wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon rozegra się już poza parkiem rozrywki, w realnym świecie. Nolan, twórca serialu, powiedział jednak, że nie można wykluczyć pojawienia się kolejnych parków w 3. sezonie serialu. Potwierdził także, że w nowych odcinkach na pewno nie pojawią się Teddy oraz Akecheta. Premiera sezonu już 15 marca 2020 roku.

Seriale 2020: Dom z papieru sezon 4

Ogłoszenie daty premiery czwartego sezonu Domu z papieru było jedną z niespodzianek podczas CCXP (Brazil Comic Con Experience). Ponad 3500 fanów mogło oglądać swoje ulubione postaci: Albę Flores (Nairobi), Esthera Acebo (Sztokholm), Pedro Alonso (Berlin), Darko Peric (Helsinki) i Rodrigo de la Serna (Palermo) podczas panelu dyskusyjnego, na którym udostępnili publiczności nigdy wcześniej nieoglądany materiał. Najnowszy sezon serialu Dom z papieru dostępny będzie na Netflix od 3 kwietnia 2020. 

Seriale 2020: The Mandalorian sezon 2

O tym, że The Mandalorian będzie miał drugi sezon, Jon Favreau, reżyser, poinformował już w lipcu 2019 roku. Favreau w poście, który zamieścił w połowie listopada, napisał również, że obecnie trwają prace na planie drugiego sezonu. Reżyser, również na Instagramie, potwierdził także wcześniejsze przypuszczenia widzów - drugi sezon The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ jesienią 2020 roku. Czytaj więcej o serialu The Mandalorian.

Seriale 2020: Atypowy sezon 4

Pod koniec lutego 2020 Netflix poinformował, że Atypowy doczeka się czwartego, a zarazem finałowego sezonu serialu. Póki co wiadomo, że nowe odcinki pojawią się 'wkrótce'. Biorąc pod uwagę dotychczasowe daty premier tego serialu, możemy spodziewać się, że najprawdopodobniej finałowy sezon ukaże się jesienią 2020. Czytaj więcej o serialu Atypowy.

NAJNOWSZE