Seriale 2020: premiery, nowości i kontynuacje. Na jakie produkcje warto czekać?

2020-01-03 14:32 aw
Opowieść podręcznej
Autor: Materiały Prasowe

Rok 2019 obfituje w serialowe nowości i kolejne sezony dobrze znanych nam serial. Wszystko jednak wskazuje na to, że w 2020 fani seriali również nie będą mieli na co narzekać! Netflix, HBO i wiele innych stacji zapowiedziało już kontynuacje oraz premiery produkcji, które umilą nam wieczory i popołudnia. W tym newsie zbieramy informacje na temat nadchodzących serialowych premier na 2020 rok.

Seriale 2020 - premiery, nowości, zapowiedzi i kontynuacje produkcji. Zdecydowanie będzie co oglądać! W 2020 roku czeka nas kilka zupełnie nowych produkcji, kilka powrotów, a także kilka seriali, które niestety w otrzymają już swój ostatni sezon - jak np. nieodżałowany przez fanów Lucyfer. Na jakie seriale w 2020 czekamy?

Seriale 2020: Opowieść podręcznej sezon 4

Hulu, firma produkująca serial, potwierdziła oficjalnie na swoim Twitterze, że powstanie 4 sezon Opowieści podręcznej. Jak na razie nie wiadomo niestety, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Czytaj więcej o Opowieści podręcznej.

Seriale 2020: Szkoła dla elity sezon 3

Twórcy serialu na Twitterze potwierdzili, że kolejne odcinki Szkoły dla elity trafią na Netflix w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę daty premier 1 i 2 sezonu, możemy spodziewać się, że sezon 3 także pojawi się na platformie jesienią. Czytaj więcej o serialu Szkoła dla elity.

Seriale 2020: Lucyfer sezon 5

Twórcy serialu pozostali nieugięci i mimo próśb fanów nie zdecydowali się przedłużyć produkcji o jeszcze jeden, szósty sezon. Jednak potwierdzili, że sezon piąty Lucyfera będzie miał aż o 6 więcej odcinków, niż początkowo zakładano! Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Czytaj więcej o serialu Lucyfer.

Seriale 2020: Sukcesja sezon 3

Podczas konferencji prasowej HBO szefowa stacji ogłosiła, że podjęto decyzję o zamówieniu 3 sezonu serialu. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak możemy spodziewać się, że będzie ona miała miejsce latem 2020 roku. Czytaj więcej o serialu Sukcesja.

Seriale 2020: 13 powodów sezon 4

Twórcy poinformowali, że powstanie czwarty i jednocześnie ostatni sezon serialu. Zdjęcia mają ruszyć w lipcu 2019 roku i mają mieć miejsce w Kalifornii. Nie wiadomo jeszcze, na czym będzie się skupiać fabuła czwartej odsłony 13 powodów. Z informacji podanych przez portal Discussing Film wynika, że premierę nowych odcinków zaplanowano na 2020 rok. Czytaj więcej o serialu 13 powodów.

Seriale 2020: Dark sezon 3

Wraz z datą premiery 2 sezonu Netflix ogłosił też, seria Dark będzie trylogią, co oznacza, że na pewno doczekamy się trzeciego sezonu serialu. Dokładna data premiery sezonu 3 nie jest jeszcze znana, wiadomo, że nowe odcinki pojawią się na platformie w 2020 roku. Czytaj więcej o serialu Dark.

Seriale 2020: The Umbrella Academy sezon 2

Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon serialu The Umbrella Academy, w którym ponownie wystąpią m.in. Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak wiadomo, że zdjęcia rozpoczęły się latem 2019. Czytaj więcej o serialu The Umbrella Academy.

Seriale 2020: Miłość, śmierć i roboty sezon 2

Produkcja Miłość, Śmierć i Roboty zjednoczyła globalną społeczność animatorów, gromadząc wyjątkowych reżyserów i artystów oraz innowacyjne studia animacji z całego świata. Każdy z drobiazgowo przygotowywanych filmów jest mieszanką energii, akcji i bezpardonowego czarnego humoru. Netflix oficjalnie potwierdził, że ruszyły prace nad drugą częścią animowanej antologii - jak na razie bez oficjalnej daty premiery.

NAJNOWSZE