Opowieść podręcznej - sezon 4 powstanie! Kiedy kolejne odcinki serialu?

2019-08-16 12:11
Opowieść podręcznej
Autor: Materiały Prasowe

Serial Opowieść podręcznej, będący adaptacją klasycznej powieści Margaret Atwood, to historia o życiu w dystopijnym świecie Republiki Gilead, totalitarnym społeczeństwie, które powstało na terenie Stanów Zjednoczonych. W obliczu katastrof ekologicznych i gwałtownego przyrostu naturalnego Gilead rządzony jest przez przedstawicieli fundamentalistycznego reżimu, który traktuje kobiety jak własność państwową.

Opowieść podręcznej - sezon 4. Czy i kiedy powstaną kolejne odcinki serialu? Co już wiadomo o kontynuacji? Pierwszy sezon Opowieści podręcznej miał swoją premierę w 2017 roku, a w czerwcu 2019 rozpoczęła się emisja trzeciego sezonu serialu. Co dalej? Czy twórcy zaplanowali kolejne odcinki tej przerażającej, antyutopijnej historii?

Opowieść podręcznej - sezon 4. Czy powstaną kolejne odcinki?

Wszystko wskazuje na to, że produkowany przez Hulu serial prędko się nie skończy. Pierwszy sezon Opowieści podręcznej w całości odzwierciedlał fabułę książki Margaret Attwood - wówczas wiele osób zadawało sobie pytanie, czy w takiej sytuacji serial będzie miał swoją kontynuację. Okazało się jednak, że dla scenarzystów nie stanowi to przeszkody. Producent wykonawczy Opowieści podręcznej, Bruce Miller, w rozmowie z The Hollywood Reporter zapowiedział, że dla niego serial może liczyć nawet 10 sezonów.

Opowieść podręcznej - sezon 4. Kiedy nowe odcinki?

Hulu, firma produkująca serial, potwierdziła oficjalnie na swoim Twitterze, że powstanie 4 sezon Opowieści podręcznej. Jak na razie nie wiadomo niestety, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków. Możemy jednak zakładać, że nie pojawiają się wcześniej niż latem 2020 roku.

NAJNOWSZE