Atypowy - sezon 4 powstanie! Kiedy na Netflix?

2020-02-25 9:37 aw
Atypowy
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Serial o Samie, nastolatku ze spektrum autyzmu, z każdym sezonem zbiera coraz większą liczbę fanów. Atypowy miał swoją premierę na Netfliksie w 2017 roku i, jak dotąd, jest przedłużany o kolejne sezony. Póki co produkcja doczekała się już trzech sezonów, a w ostatnim główny bohater zakończył liceum i rozpoczął naukę w college'u. Wiemy już, że na tym nie zakończy się ta historia!

Atypowy - sezon 4 powstanie? Jakie są plany odnośnie do serialu i kiedy możemy spodziewać się ewentualnej kontynuacji? Twórcy Atypowego niestety na decyzje o kolejnych sezonach każą widzom trochę czekać. O tym, że powstanie 3 sezon serialu, Netflix poinformował w październiku 2018 roku, a na datę premiery fani serialu czekali niemal rok!

Atypowy - sezon 4 powstanie?

Serial opowiada o rodzinie Gardnerów. Sam jest nastolatkiem ze spektrum autyzmu, który robi wszystko, aby prowadzić normalne życie jak jego rówieśnicy. Casey, młodsza siostra Sama, jest licealistką i wybitną sportsmenką, bardzo opiekuńczą wobec brata. Serial wielokrotnie chwalony był za realistycznie przedstawienie problemów osób z autyzmem, a przy tym udaje mu się zachować lekki, komediowy ton.

W trzecim sezonie serialu, który zadebiutował na Netfliksie 1 listopada, Sam rozpoczyna samodzielne życie w collegu, jego siostra zaczyna mieć poważne wątpliwości dotyczące swoich życiowych wyborów, a rodzice próbują na nowo odbudować relacje między sobą. Pod koniec lutego 2020 Netflix poinformował, że Atypowy doczeka się czwartego, a zarazem finałowego sezonu serialu. Póki co wiadomo, że nowe odcinki pojawią się 'wkrótce'. Biorąc pod uwagę dotychczasowe daty premier tego serialu, możemy spodziewać się, że najprawdopodobniej finałowy sezon ukaże się jesienią 2020.

NAJNOWSZE