Sukcesja - sezon 3 oficjalnie potwierdzony! Kiedy nowe odcinki serialu o rodzinie Royów?

2019-08-22 10:07 aw
Sukcesja
Autor: screen youtube,com, kanał HBO screen youtube,com

Serial Sukcesja, który miał swoją premierę w 2018 roku, może okazać się jednym z flagowych seriali HBO - podobnie jak Wielkie kłamstewka czy Czarnobyl. Produkcja przedstawiająca losy dysfunkcyjnej rodziny Royów, właścicieli największej korporacji mediowej w Stanach Zjednoczonych, zbiera coraz lepsze opinie zarówno wśród widzów, jak i krytyków.

Sukcesja - sezon 3 serialu powstanie, co przekazała oficjalnie szefowa HBO. Stacja zdecydowała się na zamówienie sezonu 3 zaledwie dwa tygodnie po premierze sezonu 2, co z pewnością oznacza, że notuje on już świetnie wyniki. Wiele wskazuje na to, że Sukcesja może być jednym z faworytów podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów.

Sukcesja - sezon 3 potwierdzony. Kiedy premiera?

Tę informację przekazał serwis Screenrant. Podczas konferencji prasowej HBO szefowa stacji ogłosiła, że podjęto decyzję o zamówieniu 3 sezonu serialu. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak możemy spodziewać się, że będzie ona miała miejsce latem 2020 roku. Sezon 1 miał swoją premierę w czerwcu, a sezon 2 - w sierpniu.

Sukcesja została wyróżniona przez American Film Institute i okrzyknięta jednym z najlepszych programów telewizyjnych 2018 roku. Co ciekawe, serialu nie doceniło Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej przyznające Złote Globy. Jedyna nominacja powędrowała do Kierana Culkina, wcielającego się w postać Romana, jednak ostatecznie nie otrzymał on statuetki. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność i zainteresowanie serialem, niewykluczone, że zmieni się to w tym roku.

NAJNOWSZE