The Mandalorian - sezon 2 powstanie! Kiedy premiera nowych odcinków serialu?

2019-12-30 9:45
The Mandalorian
Autor: Disney/Ferrari Press/East News

The Mandalorian, serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen, którego fabuła umieszczona jest w okresie pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy, okazał się hitem. Produkcja Disney+ wzbudza większe zainteresowanie, niż jakikolwiek inny serial w 2019 roku. Można więc było się spodziewać, że twórcy nie będą długo czekać na podjęcie decyzji o kontynuacji The Mandalorian.

The Mandalorian - sezon 2 oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera nowych odcinków serialu? Pierwszy odcinek produkcji zadebiutował na platformie Disney+ w dniu jej startu w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii - 12 listopada 2019. Platforma nie udostępniła wszystkich odcinków jednocześnie, a kolejne pojawiają się co tydzień. Łącznie pierwszy sezon składa się z 8 odcinków.

The Mandalorian - sezon 2 oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera nowych odcinków?

O tym, że The Mandalorian będzie miał drugi sezon, Jon Favreau, reżyser, poinformował już w lipcu 2019 roku. Favreau w poście, który zamieścił w połowie listopada, napisał również, że obecnie trwają prace na planie drugiego sezonu. Reżyser, również na Instagramie, potwierdził także wcześniejsze przypuszczenia widzów - drugi sezon The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ jesienią 2020 roku.

The Mandalorian - gdzie oglądać serial?

Niestety, Polscy widzowie i tak na obejrzenie serialu będą musieli trochę poczekać. The Mandalorian dostępny jest wyłącznie na platformie Disney+, a jak na razie nie ma informacji, kiedy ma zostać uruchomiona w naszym kraju. Niewykluczone, że serwis ten w Europie Wschodniej wystartuje dopiero w 2021 roku.

NAJNOWSZE