Tureckie gwiazdy

Selim z serialu "Dziedzictwo". W jego rolę wciela się przystojny aktor Osman Aydın. Co o nim wiemy?

Osman Aydın to turecki aktor, którego Polki pokochały za rolę Selima w telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. Emanet). Co wiemy o przystojniaku, który w serialu chce zdobyć serce Seher? Osman Aydın, nim został aktorem, odnosił sukcesy sportowe. Ma także uroczego pupila!

Spis treści

  1. Osman Aydın czyli Selim z "Emanet" 
  2. Osman Aydın na prywatnych zdjęciach 

Turecka telenowela "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet"), która jest emitowana w TVP1 od marca 2023 roku, zdobyła spore grono fanów. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy pochodzącej z biednej rodziny Seher (w tej roli Sila Turkoglu) oraz bogatego i bezwzględnego Yamana (Halil Ibrahim Ceyhan), których połączył chłopiec o imieniu Yusuf. 

W kluczowych rolach w serialu zobaczyć można również:

  • Gulderen Guler jako Kiraz,
  • Melih Özkaya jako Ali,
  • Gülay Özdem jako Ikbal, 
  • Tolga Pancaroglu jako Ziya. 

Osman Aydın czyli Selim z "Emanet" 

Selim to kolejny bohater "Dziedzictwa", który odgrywa w serialu kluczową rolę. Mężczyzna prowadzi własną restaurację i jest przyjacielem Seher. Przystojniak mocno zabiega o jej względy, jednak ma silną konkurencję - Yamana. 

W rolę Selima wciela się turecki aktor Osman Aydın. Gwiazdor serialu "Dziedzictwo" urodził się w 1986 roku, co oznacza, że ma 37 lat. Posiada wyższe wykształcenie, a zanim został aktorem, miał zadatki na gwiazdę piłki nożnej. Osman Aydın grał profesjonalnie, odnosząc liczne sukcesy w tym sporcie. Kto wie, gdzie byłby dzisiaj, gdyby nie poważna kontuzja, która zmusiła go do zakończenia kariery na murawie. 

To właśnie wtedy przystojny Turek zajął się modelingiem i aktorstwem. Przygodę z grą na małym ekranie rozpoczął od roli w serialu "Türk Malı". Po roli Selima w "Dziedzictwie", dostał główną rolę w serialu "Toprak ile Fidan". 

Aktor i jego partnerka są właścicielami białego pieska razy pomeranian. Lucky, bo tak zwierzę ma na imię, ma nawet własne konto na Instagramie! 

Osman Aydın na prywatnych zdjęciach 

Serialowy Selim to prawdziwy przystojniak, którego konto w mediach społecznościowych obserwują 104 tysiące fanów. Aktor dzieli się tam swoimi prywatnymi zdjęciami, dzięki czemu wiemy m.in., że jeszcze niedawno nosił zdecydowanie dłuższe włosy! 

Zobacz prywatne zdjęcia tureckiego aktora Osmana Aydına