Gwiazdy

Halil Ibrahim Ceyhan - kim jest aktor, który gra Yamana w serialu Dziedzictwo?

2023-09-15 10:46

Halil Ibrahim Ceyhan to aktor, którego doskonale znają fani tureckich telenowel. W 2023 roku Polacy poznali go lepiej dzięki telenoweli Dziedzictwo, która pokazywana jest na antenie Jedynki. Gra w nim mrocznego Yamana. W jakich innych produkcjach wystąpił Halil? Co wiemy o jego życiu i karierze? Oto kilka ciekawostek.

Halil Ibrahim Ceyhan urodził się 13 grudnia 1982 roku w mieście Sivas w Turcji. Mało osób wie, że jest nie tylko aktorem, ale też modelem, piosenkarzem i kompozytorem. Jego kariera w tureckim show-biznesie rozpoczęła się od modelingu. Jego pracę na wybiegach i przed obiektywem doceniono w 2007 roku, kiedy zdobył nagrodę Promising Male Model na konkursie Best Model of Turkey. Postanowił wykorzystać to wyróżnienie, aby pokazać także inne swoje talenty. W tym samym roku wydał swój debiutancki singiel Kaybettim w duecie z piosenkarzem o nazwisku Tarık İster. Bardziej niż na solowej karierze wokalnej skupił się jednak na komponowaniu dla innych artystów. Napisał piosenki na albumy takich gwiazd jak Suat Aydoğan, Serdar Ortaç i Oğuz Berkay Fidan.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Halil Ibrahim Ceyhan - kariera aktorska

Jak Halil Ibrahim Ceyhan zaczął swoją przygodę z aktorstwem? Dla wielu fanów serialu Dziedzictwo pewnie będzie to spore zaskoczenie, ale to właśnie Dziedzictwo jest jego debiutem w tureckich serialach. Po raz pierwszy jako aktor pracował rok wcześniej. Wystąpił w filmie Hemen Döneriz.

Halil Ibrahim Ceyhan - Instagram

Halil Ibrahim Ceyhan, jak na modela przystało, jest gwiazdą Instagrama. Można go tam znaleźć pod nazwą @halilibrahimceyhn. Obserwuje go ponad 1,8 miliona osób. Przykładowe zdjęcia opublikowane przez aktora znajdziecie w galerii zamieszczonej wyżej.