Sanatorium Miłości

i

Autor: Akpa

Sanatorium miłości 26.02.2023 - o której w TVP? Co wydarzy się w nowym odcinku?

2023-02-26 9:00

Sanatorium miłości to jedno z tych reality shows, które pokochali polscy widzowie. Program powrócił z 5. edycją. Kolejni seniorzy i seniorki zgłosili się do show, aby znaleźć miłość. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przed nami półfinałowy epizod który zostanie wyemitowany 26 lutego 2023. Mamy dla was jego streszczenie!

Sanatorium miłości to program Telewizji Polskiej, który udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. W randkowym show udział bierze dwanaście samotnych osób, w wieku powyżej 60 lat, które pragną przeżyć przygodę życia i odmienić swoją dotychczasową rzeczywistość. Podczas turnusu biorą oni udział w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach o życiu. Program cieszy się dużą popularnością wśród polskiej publiczności. Pokochali go między innymi fani reality show Rolnik szuka żony. Trwa 5. edycja. Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku.

The Voice Kids 6 - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać ponowną emisję programu?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Sanatorium miłości 5 - odcinek 9. Streszczenie 26.02.2023

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Seniorzy naprawdę dobrze się ze sobą czują i miło im się spędza razem czas. Rozstanie może więc być naprawdę ciężkie. Między niektórymi kuracjuszami pojawiły się prawdziwe, romantyczne uczucia. Możliwe, że będzie to miłość już na całe życie! Inni natomiast znaleźli przyjaźnie, które warto będzie pielęgnować już po programie. W tym odcinku nie zabraknie kolejnych romantycznych randek, ale także ciekawych wyzwań i aktywności. Czekają nas również szczere rozmowy z prowadzącą – Martą Manowską. 

(źródło: granice.pl)

Sanatorium miłości 5 - odcinek 9. GODZINA

Premierowe odcinki Sanatorium miłości zawsze pokazywane są o tej samej porze. Dokładna godzina rozpoczęcia każdego epizodu to 21:20. O 22:10 emitowany jest program pokazujący kulisy powstawania programu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE