The Voice Kids 6 odkryje kolejne muzyczne talenty!

i

Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids 6 - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać ponowną emisję programu?

2023-03-18 16:28

Szósta edycja muzycznego show The Voice Kids startuje 25 lutego 2023 roku. Na fotelach jak zawsze możemy zobaczyć trenerów w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron. Premierowe odcinki emitowane są w soboty. Co z powtórkami? Sprawdźcie, kiedy obejrzeć powtórkę w TV i internecie.

The Voice Kids 6 - powtórki. W sobotę 25 lutego 2023 roku startuje kolejna, szósta edycja muzycznego show. Na scenie pojawią się młodzi uczestnicy, którzy z pewnością oczarują trenerów, a także widzów przed telewizorami. Wśród nich jest ktoś, kto dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Przypomnijmy, że do tej pory nagroda główna powędrowała do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka, Sary James i Mateusza Krzykały. Kto będzie następny? Tego dowiemy się po wszystkich etapach. Sprawdź niżej, gdzie oglądać odcinki show po zakończeniu premierowej emisji.

The Voice Kids 6 - kiedy będzie nowa edycja? Wszystko, co musisz wiedzieć o nowych odcinkach

Sara James o udziale w amerykańskiej edycji „Mam Talent”

The Voice Kids 5 - powtórki

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę programu The Voice Kids 6? Premierowe odcinki będzie można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00 w TVP 2. Powtórki natomiast emitowane będą w niedzielę o godzinie 11:35. Program można oglądać także online za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

The Voice Kids 6 - prowadzący

W roli prowadzących zobaczymy Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela, którzy będą wspierać młodych uczestników na każdym etapie muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki. Nie zabraknie także byłych uczestników The Voice Kids. Tuż przed wejściem na scenę, w trakcie Przesłuchań w Ciemno, uczestnikom będzie towarzyszyć Antek Scardina, a Oliwier Szot ponownie wręczy zaproszenia do udziału w programie.