Sanatorium miłości

i

Autor: AKPA Sanatorium miłości - informacje o emisji 5. edycji programu.

Sanatorium miłości 19.02.2023 - o której godzinie emisja w TV? Co wydarzy się w nowym odcinku?

2023-02-19 15:06

Sanatorium miłości to jedno z tych reality shows, które pokochali polscy widzowie. Program powrócił z 5. edycją. Kolejni seniorzy i seniorki zgłosili się do show, aby znaleźć miłość. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przed nami epizod numer 8, który zostanie wyemitowany 19 lutego 2023. Mamy dla was jego streszczenie!

Sanatorium miłości to program Telewizji Polskiej, który udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. W randkowym show udział bierze dwanaście samotnych osób, w wieku powyżej 60 lat, które pragną przeżyć przygodę życia i odmienić swoją dotychczasową rzeczywistość. Podczas turnusu biorą oni udział w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach o życiu. Program cieszy się dużą popularnością wśród polskiej publiczności. Pokochali go między innymi fani reality show Rolnik szuka żony. Trwa 5. edycja. Sprawdź, co wydarzy się w 8. odcinku.

„Dziewczyna i kosmonauta” to nowy polski serial Netfliksa. O czym jest i czy warto go obejrzeć?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Sanatorium miłości 5 - odcinek 8. Streszczenie 19.02.2023

Poranki w pokojach wcale w rozmowach kuracjuszy nie nawiązują do pożegnań, które za chwilę przed nimi. Darek ze Zdzisławem rozprawiają w najlepsze o podziale ról w związkach, Krzysztof z Adamem o swoich planach względem pań, a Ewa z Iwoną o tym, czym zakochanie w dojrzałym wieku różni się od tego w wieku nastoletnim. Natomiast Józek ze Zbyszkiem znikają z pokoju, choć Marta Manowska przychodzi do nich z radosną wiadomością. Jeden z nich został wybrany kuracjuszem odcinka. Popołudnie mija grupie na spotkaniu z najszybszym karykaturzystą w Polsce i na malowaniu wzajemnych karykatur. Finałem - ogłoszenie najlepszej pracy. Jej autor będzie mógł zabrać ulubionego kuracjusza na randkę. Kim wygrany, kim wybrany? Jeszcze w tym odcinku. Później Marta zaprosi grupę do sali kinowej, gdzie uczestnicy spotkania opowiedzą o najważniejszej osobie w swoim życiu. Marta zdąży jeszcze porozmawiać w cztery oczy z Iwoną i powiadomi Zbyszka, że został kuracjuszem odcinka, a ten bez wahania zaprosi na randkę... No właśnie, Asię czy Bożenkę? Wieczór w niektórych pokojach będzie niezwykle twórczy, Józek zagra, a Zbyszek zaśpiewa kompozycję przygotowywaną na wielki finał turnusu, pozostali zaś po raz ostatni pochylą się nad wyborem ostatniego w tej edycji kuracjusza odcinka.

Sanatorium miłości 5 - odcinek 8. GODZINA

Premierowe odcinki Sanatorium miłości zawsze pokazywane są o tej samej porze. Dokładna godzina rozpoczęcia każdego epizodu to 21:20. O 22:10 emitowany jest program pokazujący kulisy powstawania programu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE