Rozmowy w czasach zarazy - dni i godziny emisji nowego talk show TVP1

2020-03-31 11:25 kw
Rozmowy w czasach zarazy
Autor: wbf

Obecna sytuacja na świecie, spowodowana pandemią koronawirusa, ma ogromny wpływ na nasze życie codzienne. Zamknięte są szkoły, kina, teatry, restauracje, bary czy też centra handlowe. Skutki tego wszystkiego odczuwają również stacje telewizyjne, które musiały wprowadzić zmiany w ramówce. Zawieszone zostały programy Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, natomiast nowe odcinki Kuby Wojewódzkiego oraz Kuchennych rewolucji nie zostaną wyemitowane. Stacje wprowadziły również nowe programy, które mają za zadanie informować społeczeństwo oraz dostarczać im rozrywki. Telewizja Polska wprowadziła nowy talk show - Rozmowy w czasach zarazy.

Rozmowy w czasach zarazy – dni i godziny emisji nowego talk show TVP1. Ostatnie tygodnie to czas zmian. Widzowie musieli pożegnać się z takimi produkcjami jak Taniec z Gwiazdami czy też Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już wkrótce wyemitowane zostaną również ostatnie odcinki popularnych seriali - m.in. Zakochanych po uszy czy też 19 plus. Wszystko oczywiście przez to, że prace na planach zostały zawieszone, przez co nie powstają nowe epizody. Na ekranach naszych telewizorów debiutują natomiast nowe programy, które mają wypełnić czas antenowy.

Rozmowy w czasach zarazy - o co chodzi w nowym programie?

Program Rozmowy w czasach zarazy to kolejna propozycja Telewizji Polskiej, która jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania widzów, wynikające z trudnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. W emitowanym na żywo magazynie prowadzący porozmawiają m.in. na temat: samotności, rozłąki z rodziną, tęsknoty, utraty pracy oraz strachu przed zagrożeniem. W studiu Marzena Rogalska i Tomasz Kammel będą rozmawiać z gośćmi oraz łączyć się za pomocą portali społecznościowych z widzami. Nie zabraknie również porad eksperckich oraz muzyki. Rozmowy w czasach zarazy to program, który ma za zadanie umocnić wiarę i dać nadzieję oraz wzmocnić poczucie wspólnoty i solidarności, w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Rozmowy w czasach zarazy - dni i godziny emisji

Talk show Rozmowy w czasach zarazy jest emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP1, w godzinach wieczornych.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE