Locke and Key

i

Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Locke & Key - sezon 2 potwierdzony! Kiedy na Netflix?

2020-03-31 10:02

Szykuje się hit na miarę Stranger Things? Serial Locke & Key, który jest adaptacją serii komiksów autorstwa Joe Hilla (syna Stephena Kinga) oraz Gabriela Rodrigueza, można oglądać na Netfliksie od 7 lutego. Historia utrzymana w klimacie horroru, fantastyki i historii dla nastolatków ma ogromną szansę podbić serca widzów. Na jak długo serial zagości na platformie?

Locke & Key - sezon 2. Powstanie kontynuacja serialu Netflixa? Kiedy może liczyć na premierę kolejnych odcinków serialu? W pierwszym sezonie poznajemy dotkniętą tragedią rodzinę Locke. Dwoje nastolatków, którzy stracili tatę, przeprowadzają się z mamą do starego, opuszczonego domu. Szybko okazuje się, że jest on pełen kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.

Locke & Key - sezon 2. Powstanie kontynuacja serialu Netflixa?

Jak niemal z każdą nowością, która pojawia się na platformie, wszystko zależy od tego, jaką popularnością będzie cieszył się serial. Locke & Key może być tu wyjątkiem, bo, jak podaje serwis Screen Rant, prace nad drugim sezon serialu ruszyły jeszcze przed premierą! Netflix jak na razie nie potwierdził jeszcze tych informacji, jednak biorąc pod uwagę, jaką popularnością cieszyła się w Stanach Zjednoczonych seria komiksów, jest to bardzo prawdopodobne.

Aktualizacja: Netflix potwierdził oficjalnie, że serial doczeka się drugiego sezonu! Jak na razie nie wiadomo niestety, kiedy dokładnie możemy spodziewać się nowych odcinków. Niewykluczone, że nastąpi to dopiero w 2021 roku.

Co więcej, materiału do stworzenia adaptacji, jest naprawdę dużo. Seria Locke & Key, która ukazywała się również w Polsce w latach 2014-2016, liczy w sumie aż sześć tomów. Z racji tego, że sześć sezonów to zwykle maksimum, jeśli chodzi o seriale Netflixa, możemy liczyć, że wszystkie zostaną zekranizowane. Póki co nie jest to jednak pewne, a więcej konkretów pojawi się pewnie najwcześniej wiosną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE