Rolnik szuka żony

i

Autor: Materiały TVP

Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek programu? [DATA, GODZINA]

2022-11-13 10:18

Rolnik szuka żony powoli dobiega końca. Widzowie już wkrótce pożegnają się z 9. sezonem, w którym rolnicy i rolniczka szukali miłości swojego życia. Komu się to uda? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ostatnim odcinku. Internauci już poszukują informacji o dacie i godzinie jego emisji. Co wiadomo na ten temat?

Rolnik szuka żony 9 zbliża się do finału. Przez wiele tygodni widzowie Telewizji Polskiej mogli śledzić losy uczestników, którzy zdecydowali się na tę niezwykłą grę, aby znaleźć miłość swojego życia. Nagrodą w tym programie nie są duże pieniądze, a jedynie prawdziwe szczęście u boku drugiej osoby. W ostatnich odcinkach rolnicy wyeliminowali już część kandydatek i są coraz bliżej ostatecznych decyzji. Te poznamy w finałowym epizodzie, w którym z pewnością nie zabraknie wielu różnych emocji. Kiedy zostanie wyemitowany? Sprawdziliśmy, co wiadomo już na temat daty i godziny emisji ostatniego odcinka reality show.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9 - nieeleganckie pożegnanie Kasi przez Tomka. Widzowie wściekli na rolnika

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Rolnik szuka żony 9 - finał. Data emisji

Rolnik szuka żony 9 zakończy się już wkrótce. Jeśli nic się nie zmieni, ostatni odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę, 27 listopada 2022. Będzie można go obejrzeć jak zwykle w TVP1. Po zakończeniu emisji w telewizji finał zostanie także opublikowany w TVP VOD.

Rolnik szuka żony 9 - finał. Godzina emisji

Program Rolnik szuka żony zawsze był pokazywany o godzinie 21:15, jednak godzina emisji finału ma ulec zmianie. Wynika to z mundialu 2022 w Katarze. 27 listopada o 20:00 odbędzie się mecz Hiszpania - Niemcy, który będzie transmitowany w TVP1. Finał reality show rozpocznie się więc po zakończeniu spotkania.