Rolnik szuka żony

i

Autor: Materiały TVP

Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek programu? [DATA, GODZINA]

2022-11-13 10:18

Rolnik szuka żony powoli dobiega końca. Widzowie już wkrótce pożegnają się z 9. sezonem, w którym rolnicy i rolniczka szukali miłości swojego życia. Komu się to uda? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ostatnim odcinku. Internauci już poszukują informacji o dacie i godzinie jego emisji. Co wiadomo na ten temat?

Rolnik szuka żony 9 zbliża się do finału. Przez wiele tygodni widzowie Telewizji Polskiej mogli śledzić losy uczestników, którzy zdecydowali się na tę niezwykłą grę, aby znaleźć miłość swojego życia. Nagrodą w tym programie nie są duże pieniądze, a jedynie prawdziwe szczęście u boku drugiej osoby. W ostatnich odcinkach rolnicy wyeliminowali już część kandydatek i są coraz bliżej ostatecznych decyzji. Te poznamy w finałowym epizodzie, w którym z pewnością nie zabraknie wielu różnych emocji. Kiedy zostanie wyemitowany? Sprawdziliśmy, co wiadomo już na temat daty i godziny emisji ostatniego odcinka reality show.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9 - nieeleganckie pożegnanie Kasi przez Tomka. Widzowie wściekli na rolnika

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Rolnik szuka żony 9 - finał. Data emisji

Rolnik szuka żony 9 zakończy się już wkrótce. Jeśli nic się nie zmieni, ostatni odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę, 27 listopada 2022. Będzie można go obejrzeć jak zwykle w TVP1. Po zakończeniu emisji w telewizji finał zostanie także opublikowany w TVP VOD.

Rolnik szuka żony 9 - finał. Godzina emisji

Program Rolnik szuka żony zawsze był pokazywany o godzinie 21:15, jednak godzina emisji finału ma ulec zmianie. Wynika to z mundialu 2022 w Katarze. 27 listopada o 20:00 odbędzie się mecz Hiszpania - Niemcy, który będzie transmitowany w TVP1. Finał reality show rozpocznie się więc po zakończeniu spotkania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE