Rolnik szuka żony 8.09.2019 - co się wydarzy w pierwszym odcinku reality show TVP 1?

2019-09-08 19:09
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały Prasowe

Przed nami już kolejna, 6 edycja Rolnik szuka żony. Pięciu kolejnych śmiałków będzie szukać wybranki serca pod czujnym okiem Marty Manowskiej. Jak dotąd program połączył już wiele par, doczekaliśmy się kilku ślubów, a pary, które poznały się na planie programu, mają już nawet dzieci! Czy i ta edycja okaże się dla kogoś szczęśliwa?

Rolnik szuka żony 8.09.2019 - co się wydarzy w pierwszym odcinku reality show? Fani Rolnik szuka żony musieli się nieco naczekać na kolejną edycję programu! Mimo świetnej oglądalności show Telewizja Polska decyduje się na emisję tylko jednej edycji programu rocznie. Oczekiwania wobec szóstej edycji Rolnika są dzięki temu jeszcze większe.

Rolnik szuka żony 8.09.2019 - co się wydarzy w pierwszym odcinku reality show?

W pierwszym odcinku programu z pewnością poznamy nieco bliżej pięciu finalistów, rolników, którzy otrzymali najwięcej zgłoszeń od kandydatek. Wśród nich znaleźli się: Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. Pięciu nowych bohaterów, pięć wyjątkowych historii i jedno wielkie marzenie. Każdy z rolników chce zmienić swoje dotychczasowe życie i znaleźć drugą połówkę. Jaka powinna być? Ciepła i kochająca oczywiście!

Rolnik szuka żony - 6 edycja. Kiedy i o której oglądać?

Program powraca do swojej stałej pory emisji - niedziele o godzinie 21:15. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 8 września. Widzowie mogą także oczywiście śledzić odcinki programu w internecie - po emisji telewizyjnej odcinki programu trafiają na platformę Vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE