Rolnik szuka żony sezon 6 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2019-11-18 9:48
Rolnik szuka żony sezon 6 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Rolnik szuka żony sezon 6 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

Rolnik szuka żony, to program Telewizji Polskiej, który bardzo szybko zdobył popularność wśród widzów. Jesienią będziecie mogli obejrzeć kolejny sezon tego kultowego reality-show. Gdzie, kiedy i o której oglądać powtórki programu Rolnik szuka żony sezon 6?

Rolnik szuka żony sezon 6 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Czy dzięki programowi poznają smak miłości? Czas pokaże. A TVP1 śledzi to z kamerami. Gdzie, kiedy i o której oglądać powtórki programu Rolnik szuka żony sezon 6?

Rolnik szuka żony sezon 6 - powtórki w TV

Program Rolnik szuka żony sezon 6. będzie emitowany premierowo w każdą niedzielę o godzinie 21:00 na antenie TVP1. Ale wiele osób, może nie zdążyć obejrzeć nowych odcinków w wyznaczonym terminie. Co zrobić? Czy będą powtórki? Mamy dobrą wiadomość dla fanów programu. Powtórki będzie można obejrzeć w każdą następną niedziele po emisji odcinka o godzinie 07:05 na antenie TVP3.

Rolnik szuka żony sezon 6 - powtórki online

Program Rolnik szuka żony sezon 6. będziecie mogli oglądać również w internecie. Na platformie vod.tvp.pl, po emisji w telewizji zostanie udostępniony nowy odcinek programu Rolnik szuka żony.

NAJNOWSZE