Rolnik szuka żony 6.12.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 11?

2020-12-04 19:37 AW
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Choć trudno w to uwierzyć, powoli zbliżamy się do finałowego odcinka siódmej edycji programu Rolnik szuka żony! Program, który rozpoczął się jak zwykle we wrześniu, dobiega końca. W tej edycji jak zwykle nie brakowało ogromnych emocji, zwrotów akcji, a także - prawdziwych wzruszeń. Już niebawem dowiemy się, czy w siódmej edycji Rolnika znalazły się pary, którym rzeczywiście udało się odnaleźć prawdziwe uczucie.

Rolnik szuka żony 6.12.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 11? Co się wydarzy w kolejnym odcinku programu? Rolnicy podjęli już najważniejsze decyzje, a tydzień temu przyszedł czas na kolejne wyzwanie - rewizytę. Czy okaże się, że decyzje, które podjęli faktycznie były słuszne, a na podstawie tego, co wiedzą o sobie, uda się im stworzyć związki?

Rolnik szuka żony 6.12.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 11?

To już przedostatni w tej edycji odcinek programu Rolnik szuka żony. W tę niedzielę, 4 grudnia, program będzie można obejrzeć o stałej porze - godzinie 21:15. Online będzie on dostępny po premierze telewizyjnej za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl. Niestety, tym razem stacja nie planuje powtórki telewizyjnej odcinka - za tydzień 12 grudnia w sobotę ok. godziny 15 emitowane będą Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE