Rolnik szuka żony 8 potwierdzony! Kiedy wizytówki i odcinek zerowy?

2020-11-05 12:36 AW
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Mimo że Rolnik szuka żony pierwszy raz pojawił się w polskiej telewizji w 2014 roku, program ten od tylu lat bije w naszym kraju rekordy oglądalności i może liczyć na ogromną rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska cały czas planuje kolejne edycje show. Z pewnością wiadomo, że program nie zakończy się na siedmiu odsłonach, ponieważ jesienią 2020 TVP zapowiedziała, że sztukuje się kolejna edycja Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony 8 powstanie! Kiedy wizytówki i odcinek zerowy? Kiedy poznamy uczestników? Odpowiedzi na te pytania szuka wiele osób, które nie mogą się już doczekać nowych odcinków programu. Fakt, że powstanie 8. edycja Rolnik szuka żony, Telewizja Polska potwierdziła jeszcze podczas trwania poprzedniej edycji, ogłaszając casting.

Rolnik szuka żony 8: kiedy wizytówki i odcinek zerowy?

Jak na razie Telewizja Polska nie potwierdziła jeszcze dokładnie, kiedy ukaże się kolejna edycja Rolnika, jednak możemy spodziewać się, że jak zwykle nowe odcinki ukażą się jesienią - tym razem 2021 roku. Natomiast tzw. odcinek zerowy i wizytówki rolników, do których można wysyłać listy, TVP zwykle emituje w Wielkanoc. W 2021 roku wypada ona 4 kwietnia. Więcej szczegółów odnośnie do 8. edycji programu poznamy zapewne dopiero na wiosnę.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE