Rolnik szuka żony 22.11.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 9?

2020-11-21 8:46 AW
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Czy dzięki programowi poznają smak miłości?

Rolnik szuka żony 22.11.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 9? Co się wydarzy w kolejnym odcinku programu? Powoli zbliżamy się już do finału tegorocznej edycji Rolnik szuka żony. Tydzień temu niektórzy widzowie mogli być mocno rozczarowani, gdyż Telewizja Polska nie wyświetliła kolejnego odcinka ze względu na mecz.

Rolnik szuka żony 22.11.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 9?

Rolnik powraca jednak na szczęście już w tym tygodniu! Dziewiąty odcinek siódmej edycji programu zostanie wyemitowany w niedzielę 22 listopada o godzinie 21:15. Powtórkę tego odcinka będzie można obejrzeć natomiast za tydzień w sobotę 28 listopada o godzinie 15:20. Program można oglądać także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE