Rolnik szuka żony 10

i

Autor: AKPA Rolnik szuka żony 10 - kiedy finał?

Reality show

Rolnik szuka żony 2024 - odcinek 0. Kiedy poznamy uczestników? Data i godzina emisji

2024-03-27 14:58

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. W tym roku reality show powróci z nową edycją. Będzie to już 11. sezon. Rolników, którzy wezmą w nim udział, tradycyjnie poznamy w czasie świąt wielkanocnych. Kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja?

Rolnik szuka żony to program, który pokochali Polacy. Rolnicy, którzy biorą udział w tym reality show, mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Kto w tym roku będzie szukał miłości w popularnym reality show? Dowiemy się tego w specjalnym odcinku, który zostanie wyemitowany w czasie świąt wielkanocnych. Którego dnia? O której godzinie? Czy będzie powtórka?

Zmiana w ramówce TVP. Marta Manowska podała informację dotyczącą "Sanatorium miłości"

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

Rolnik szuka żony 2024 - odcinek 0. Dzień i godzina

Odcinek wielkanocny zawsze rozpoczyna nową edycję programu "Rolnik szuka żony". Wtedy widzowie poznają rolników, którzy będą przyjmować listy od kandydatek do zdobycia ich serca. Ci, którzy dostaną najwięcej listów, zakwalifikują się do edycji. Kiedy ich poznamy? Specjalny odcinek zostanie wyemitowany w Wielkanoc, 31.03.2024, o godzinie 21:20 w TVP1.

Rolnik szuka żony 2024 - odcinek 0. Powtórka

Dla tych, którzy w Niedzielę Wielkanocną nie będą mogli obejrzeć zerowego odcinka, mamy dobre informacje. Wielkanocny odcinek zostanie pokazany również w Poniedziałek Wielkanocny, czyli 1.04.2024. Emisja powtórkowa o godzinie 17:30, również w TVP1.