Sanatorium miłości

Zmiana w ramówce TVP. Marta Manowska podała informację dotyczącą "Sanatorium miłości"

2024-03-27 12:46

"Sanatorium miłości" gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Popularność programu sprawiła, że wciąż kręcone są kolejne edycje. Jednak fani formatu mogą czuć się zawiedzeni. Prowadząca, Marta Manowska, właśnie podała zaskakujące informacje odnośnie emisji programu. TVP szykuje zmianę w ramówce, która może zmartwić fanów "Sanatorium...".

Widzowie pokochali program Telewizji Polskiej, w którym seniorzy szukają wielkiej miłości. Prowadzącą jest niezmiennie Marta Manowska, którą sympatię widzów zyskała także za sprawą innego wielkiego hitu publicznego nadawcy "Rolnik szuka żony". Wraz z wiosenną ramówką na ekrany telewizorów powróciła 6. już edycja "Sanatorium miłości". W zasadzie już od emisji pierwszego odcinka, który pokazano 10 marca, widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, program średnio śledzi 1,66 miliona osób i z każdym odcinkiem przybywa widzów.

Marta Manowska jest ulubienicą widzów. Tak zmieniła się przez lata

Zmiana w ramówce TVP

Nie od dziś wiadomo, że święta, to okres, kiedy wiele osób ma więcej wolnego czasu, który chętnie spędza przed telewizorem. Każdego roku włodarze stacji decydują się na zmiany w programie telewizyjnym, proponując widzom zarówno dobrze znane klasyki, jak i nowości. Nie inaczej jest również w tym roku. Telewizja Polska, w której ostatnimi czasy zaszło sporo zmian, postanowiła także zmienić nieco ramówkę na tegoroczną Wielkanoc.

Marta Manowska przekazała wieści o "Sanatorium miłości"

O zmianach w niedzielnym programie TVP poinformowała sama Marta Manowska. Przekazała informację, która może zasmucić fanów "Sanatorium miłości". Okazuje się, że w Niedzielę Wielkanocną (czyli 31 marca) nie zobaczymy na antenie TVP1 kolejnych przygód seniorów. Tego wieczoru o 21:20 (czyli o zwyczajowej porze emisji programu) wyemitowany zostanie "zerowy" odcinek 11. edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym poznamy uczestników kolejnej edycji. Fani "Sanatorium miłości" perypetie swoich ulubieńców będą mogli obejrzeć natomiast dzień później, czyli w Poniedziałek Wielkanocny (1 kwietnia) o 21:20.