Rolnik szuka żony 18.10.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 5?

2020-10-16 16:40 AW
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Mają wszystko: dach nad głową, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, satysfakcjonującą pracę oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Otacza ich piękno i spokój natury. Do pełni szczęścia brakuje im tylko jednego kogoś, z kim mogliby iść przez życie. Po raz siódmy miliony Polaków mogą śledzić losy kilku odważnych rolników. Ich marzenia o miłości i starania by ją odnaleźć.

Rolnik szuka żony 18.10.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 5?? W tym sezonie nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów... Życie rolnika to wprawdzie nie tylko praca, ale trzeba przyznać, że tej w gospodarstwie nie brakuje. Jak z wiejskimi obowiązkami poradzą sobie kandydatki i kandydaci?

Rolnik szuka żony 18.10.2020 - o której godzinie w TVP1 sezon 7, odcinek 5?

W zeszłym tygodniu na wszystkich fanów Rolnika czekała bardzo przykra niespodzianka. Telewizja Polska nie wyemitowała kolejnego odcinka programu ze względu na mecz Ligi Narodów Polska - Włochy. Jednak w tę niedzielę na szczęście stacja nie przewiduje dla widzów takich zmian! 5 odcinek 7 sezonu Rolnik szuka żony zostanie bez zmian wyemitowany w TVP1 w niedzielę 18 października o godzinie 21:15.

Rolnik szuka żony - sezon 7, odcinek 5 online. Kiedy na VOD?

Piąty odcinek tej edycji programu będzie można obejrzeć online już po emisji telewizyjnej za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE