Sanatorium miłości dostępne na Netflix! Rolnik szuka żony będzie następny?

2020-10-07 13:01 AW
Sanatorium miłości
Autor: Materiały Prasowe Sanatorium miłości

Sanatorium miłości to autorski program Telewizji Polskiej, który błyskawicznie zyskał ogromną liczbę fanów w naszym kraju. Celem show TVP było zachęcenie seniorów do wyjścia z domów i pokazanie im, że jesieni życia nie muszą spędzać w pojedynkę, a do tego nigdy nie jest za późno, aby zmienić coś w swoim życiu, znaleźć nowych przyjaciół czy nawet - wielką miłość. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że TVP postanowiła stworzyć Sanatorium miłości na fali popularności programu Rolnik szuka żony, który w ramówce Telewizji Polskiej jest absolutnym hitem.

Sanatorium miłości, hitowy program Telewizji Polskiej, jest dostępny na Netflix! Takiej niespodzianki nie spodziewali się z pewnością nawet najwięksi fani programu. Pierwszy sezon Sanatorium miłości trafił do emisji w styczniu 2019 roku, a kolejny ukazał się rok później. Obydwa cieszyły się w naszym kraju ogromną popularnością, a losy kuracjuszy śledziła z wypiekami na twarzy ogromna liczba widzów.

Sanatorium miłości na Netflix! Co z Rolnik szuka żony?

Netflix zrobił taką niespodziankę fanom Sanatorium miłości w środę 7 października. Tego dnia do biblioteki platformy zostały dodane obydwa sezony Sanatorium miłości - łącznie 20 odcinków. Na Netflix nie trafiły jednak odcinki specjalne ani z pierwszego, ani z drugiego sezonu. Telewizja Polska zapowiadała również, że zimą 2021 roku do emisji trafi kolejny sezon Sanatorium miłości, jednak jak na razie nie ma informacji, czy on również pojawi się na Netfliksie. Jednak fanów programu od razu zaczęło nurtować inne pytanie - jeśli Sanatorium miłości trafiło na Netflix, może jest także szansa, że na platformę trafią inne programy stacji jak np. Rolnik szuka żony?

Jak na razie TVP nie udzieliło odpowiedzi na to pytanie, jednak sytuacja z Rolnikiem jest nieco bardziej skomplikowana. Sanatorium miłości to autorski program Telewizji Polskiej, a jego pomysłodawcami są Piotr Poraj-Poleski i Iwona Karpiuk. Z kolei Rolnik szuka żony to program bazujący na zagranicznej licencji, którego pierwowzorem jest brytyjskie show Farmer Wants a Wife. Co ciekawe, w Wielkiej Brytanii program nie przyjął się aż tak dobrze jak w Polsce - powstały jedynie dwa sezony. Niewykluczone jednak, że fakt, iż Rolnik szuka żony opiera się na zagranicznym pomyśle, może utrudniać TVP dodanie go do biblioteki Netflix. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE