Rolnik szuka żony 9

i

Autor: TVP Rolnik szuka żony 9 - co wydarzy się w nowym odcinku?

Rolnik szuka żony 1.11.2022 - o której godzinie? Co się wydarzy w nowym odcinku?

2022-11-01 14:54

Rolnik szuka żony sezon 9 odcinek 7 - co się wydarzy i o której oglądać? To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w Polsce. Co niedzielę tłumy widzów zasiadają przed telewizory, aby śledzić losy bohaterów. Tym razem nowy odcinek innego dnia - we wtorek 1.11.2022. Co się wydarzy?

Rolnik szuka żony to program, który pokochali Polacy. Rolnicy, którzy biorą udział w tym reality show, mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. W tym roku miłości szukają Tomasz K., Tomasz R., Mateusz, Michał i Klaudia. Wybrali już po trzy osoby, które najbardziej ich urzekły. W kolejnych tygodniach widzowie będą śledzili ich losy. Co wydarzy się w 7. odcinku, który zostanie wyemitowany 1 listopada?

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9 - kandydatki i kandydaci, których wybrali rolnicy [ZDJĘCIA, OPIS]

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Rolnik szuka żony 1.11.2022 - co się wydarzy w 7. odcinku?

Kandydatki i kandydaci na żony i mężów są już w domach uczestników show. Mają za sobą pierwsze zadania oraz rozmowy. Przed nimi jednak kolejne dzieje bohaterów. W siódmym odcinku rolnicy i rolniczka zaproszą uczestników na randki, które mają być decydujące. Na koniec odcinka kolejne osoby pożegnają się z programem!

Rolnik szuka żony 1.11.2022 - godzina emisji

7. odcinek dziewiątej edycji programu Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany we wtorek 1 listopada 2022 roku o godzinie 21:15 w TVP1. Reality show można także oglądać w internecie, na stronie vod.tvp.pl. Telewizyjna powtórka show została zaplanowana na niedzielę, 6 listopada 2022 roku, na godzinę 14:50 w TVP1.