Rolnicy. Podlasie - to za to widzowie pokochali Gienka i Andrzeja z Plutycz

Rolnicy. Podlasie
Autor: Materiały prasowe Fokus TV

Rolnicy. Podlasie to polski program, który cieszy się ogromną popularnością! Tak imponująca liczba widzów w trakcie nadawanych odcinków, to w dużej mierze zasługa Gienka i Andrzeja z Plutycz, których losy możemy śledzić na bieżąco. To właśnie oni są najpopularniejszymi bohaterami serialu, których pokochała cała Polska! A za co dokładnie? Zdradzamy poniżej!

Rolnicy. Podlasie to program, który na brak popularności nie może narzekać! Wszystko za sprawą sympatycznych i poczciwych bohaterów serii. Widzowie z wielką niecierpliwością zasiadają na kanapach przed swoim telewizorem i z zaciekawieniem śledzą losy rolników. Jak podaje serwis Wirtualnemedia jesienne odcinki programu Rolnicy. Podlasie oglądało średnio 855 tys. widzów! Jednymi z najciekawszych osobowości produkcji Fokus TV są Gienek i Andrzej z Plutycz, których kamera po prostu kocha. To m.in. oni w dwóch dotychczas wyemitowanych sezonach udowodnili, że każdy rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem.  Do tego nie można zapomnieć o kreatywności rolników, której ludzie pracujący w dużych korporacjach mogą tylko pozazdrościć. 

Za co widzowie pokochali Gienka i Andrzeja serialu Rolnicy. Podlasie? Zarówno jeden jak i drugi bohater mimo ciężkiego życia jakie wiodą cieszą się każdym dniem i czerpią z niego jak najwięcej. Gienek i Andrzej z Rolnicy. Podlasie są idealnym przykładem ludzi, którzy sami mając niewiele, z ogromną chęcią pomagają innym. Rolnicy z Plutycz bardzo często w swoich mediach społecznościowych udostępniają wiele ważnych akcji charytatywnych. Co więcej, pomimo wszelkich trudności losu starają się być pozytywni i szczęśliwi. Gienek i Andrzej są nie tylko gwiazdorami programu Rolnicy. Podlasie, ale przede wszystkim są dobrymi i wartościowymi ludźmi. 

Gienek i Andrzej z Plutycz - Facebook

Gienek i Andrzej z serialu Rolnicy. Podlasie stali się niezwykle popularni, a zalążek swojej sławy zawdzięczają programowi Dżentelmeni i wieśniacy, w którym wcześniej brali udział. Gienek Onopiuk jest ojcem Andrzeja, z którym podziela blaski i cienie towarzyszącej im obecnie sławy. Bohaterowie mają swój własny fanpage na Facebooku, który obserwuje ponad 40 tysięcy widzów. Gienek i Andrzej są na nim niezwykle aktywni i publikują tam wiele zdjęć ze swojego codziennego życia. Ich poczynania w social media są zawsze szeroko komentowane. 

Już wiosną 2021 roku spotkamy się z Gienkiem i Andrzejem ponownie w trzeciej odsłonie Rolników z Podlasia! Czekacie? My tak!

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
NAJNOWSZE