Rolnicy. Podlasie sezon 3: Emilia Korolczuk nie wystąpi w nowych odcinkach? Rolniczka ma prześladowców!

2021-01-17 17:19 kg
Rolnicy. Podlasie
Autor: screen YouTube/FOKUS TV

Rolnicy. Podlasie to hitowy program stacji Fokus TV, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2019 roku. Show przedstawia losy ludzi, którzy swoje życie związali z hodowlą zwierząt oraz uprawą ziemi. Do tej pory widzowie mieli okazję oglądać dwa sezony produkcji. W związku z dużą popularność programu, powstaje właśnie jego kolejna odsłona. Czy zabraknie w niej uwielbianej przez widzów Emilii Korolczuk? Sprawdźcie, co się dzieje u bohaterki!

Rolnicy. Podlasie sezon 3: zabraknie Emilii w nowych odcinkach? Rolniczka ma prześladowców! Program Rolnicy. Podlasie jest emitowany od 2019 roku. Od samego początku cieszy się on ogromną popularnością i przyciąga coraz to większą widownię. Bohaterami show stacji Fokus TV są: Emila i Adrian, Michał, Natalia i Olek, Tomek i Monika, Gienek i Andrzej oraz Jarek i Agnieszka. Czy w trzecim sezonie wystąpi uwielbiana przez widzów Emilia?

Rolnicy. Podlasie sezon 3: Emilia Korolczuk nie wystąpi w nowych odcinkach?

Jednym z najpopularniejszych uczestników programu Rolnicy. Podlasie niewątpliwie jest Emilia Korolczuk z Laszek. Ostatnio rolniczka przekonała się o tym, że popularność ma nie tylko zalety, ale przede wszystkim wady. Na koncie Ranczo Laszki na Facebooku opisała, jak w ostatnim czasie wygląda jej życie. Wyznała, że "fani" dzwonią do niej o każdej porze dnia i nocy, czasami telefon nie przestaje wręcz dzwonić. Niejednokrotnie osoby po drugiej stronie słuchawki milczą.

Gdyby tego było mało, fani przyjeżdżają również pod jej dom, wchodzą na teren podwórka i zakłócają tym samym spokój domowników.

Fani zastanawiają się, czy Emilia nadal będzie chciała występować w programie. Czy rolniczka zrezygnuje z show ze względu na zakłócanie jej  życia codziennego przez fanów? O tym dowiemy się dopiero wiosną 2021 roku, kiedy premierę będzie mieć trzeci sezon programu Rolnicy. Podlasie.

"Rolnicy. Podlasie": Niebezpieczna pogoń za monstrualnym bykiem.
NAJNOWSZE