Riverdale - sezon 4, odcinek 3. Kiedy i gdzie oglądać?

2019-10-24 12:23 aw
Riverdale
Autor: screen youtube.com, kanał Riverdale screen youtube.com

Riverdale powróciło już z czwartym sezonem! Mimo że do tej pory ukazały się jedynie dwa odcinki, sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco. Uczniowie Riverdale High będą mieli na głowie znacznie więcej problemów niż skończenie liceum i zdanie do college'ów. W, z pozoru zupełnie spokojnym, Riverdale Archie, Betty, Weronika i Jughead odkryją kolejne tajemnice. Gdzie i kiedy oglądać kolejny, 3 odcinek 4 sezonu Riverdale?

Riverdale - sezon 4, odcinek 3. Kiedy i gdzie oglądać kolejny epizod serialu? Tym razem Betty i Charles znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a to wszystko przez... Polly! Nie wiadomo jednak, czy siostra Betty na własną rękę zgodziła się narazić życie swoje, Betty i pozostałych, czy też ktoś ją do tego zmusił.

Riverdale - sezon 4, odcinek 3. Kiedy i gdzie oglądać?

Jak czytamy w opisie trzeciego odcinka, sprawy przyjmą niebezpieczny obrót podczas gdy Betty i Charles będą tropić Edgara i członków Farmy. Polly pojawi się w siedzibie FBI podłączona do tykającej bomby! Pierwszy dzień Jugheada w Stonewall Prep nie pójdzie zgodnie z planem. Z kolei Cheryl pozna mroczny rodzinny sekret Nany Rose.

Polska emisja Riverdale jest opóźniona o jeden dzień w stosunku do amerykańskiej. W Polsce serial emitowany jest na Netfliksie, a na platformę w naszym kraju trafi w czwartek 24 października.

NAJNOWSZE