Riverdale - sezon 4, odcinek 17. Kiedy i gdzie oglądać?

2020-03-31 15:00 kw
Riverdale
Autor: screen YouTube/TV Promos

Czwarty sezon Riverdale, który zadebiutował w październiku 2019 roku, jest naprawdę emocjonujący. W każdym odcinku scenarzyści przygotowali niespodziewane zwroty akcji, które powodują przyspieszone bicie serca u widzów. Przed nami kolejny, siedemnasty już odcinek serii. Czy wydarzy się w nim równie dużo, co w poprzednich epizodach? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl, kiedy i gdzie go oglądać.

Riverdale - sezon 4, odcinek 17. Kiedy i gdzie oglądać? Co się wydarzy? Riverdale to produkcja, która zadebiutowała w 2017 roku. Od samego początku przyciąga przed ekrany ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne przygody mieszkańców miasteczka Riverdale. Od października 2019 roku emitowany jest czwarty sezon serialu, który jest prawdziwą emocjonalną bombą. Co wydarzy się w kolejnym odcinku sezonu?

Riverdale - sezon 4, odcinek 17. Kiedy i gdzie oglądać?

W Stanach Zjednoczonych Riverdale emituje stacja The CW, a nowe odcinki ukazują się w środy. Polscy widzowie serial mogą oglądać na Netfliksie, gdzie odcinki trafiają w czwartki, dzień po emisji w Stanach Zjednoczonych. Teraz jednak fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość - odcinek 17 trafi na Netflix dopiero 16 kwietnia.

NAJNOWSZE