Rick i Morty sezon 4. Kiedy w Polsce? Będzie na Netflix?

2019-12-09 9:42
Rick i Morty
Autor: screen youtube.com, kanał Adult Swim screen youtube.com

Kontynuacja Ricka i Morty'ego to w ostatnich latach jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Mimo że serial zebrał znakomite recenzje i ma dziesiątki fanów na całym świecie, na kolejne odcinki widzowie muszą czekać naprawdę długo. Sezon 3 animacji zakończył się w 2017 roku i na długi czas zapadła cisza. Dopiero w maju 2018 roku otrzymaliśmy potwierdzenie, że kolejne odcinki trafią do emisji.

Rick i Morty sezon 4. Kiedy w Polsce? Będzie na Netflix? Odpowiedzi na te pytania już wielu miesięcy nurtują polskich fanów serialu. Mimo że od pewnego czasu wiadomo, że 4 sezon serialu ma swoją światową premierę w listopadzie 2019 roku, nie było pewności, czy nowe odcinki animacji pojawią się na polskim Netfliksie.

Rick i Morty sezon 4. Kiedy w Polsce? Będzie na Netflix?

Kanał Adult Swim, który produkuje serial Rick i Morty, zapowiedział, że pierwszy odcinek 4 sezonu ukaże się 10 listopada, a kolejne będą miały premierę co tydzień. W 2019 roku ukaże się tylko połowa 4 sezonu (5 odcinków), a kolejne 5 trafi do emisji już w 2020. Jak na razie nie ma daty premiery kolejnych 5 odcinków serialu.

W Polsce dystrybutorem serialu jest Netflix, jednak 4 sezon Rick i Morty nie trafił na platformę w dniu światowej premiery. Dopiero 21 listopada polski oddział Netflixa potwierdził, że nowe odcinki animacji również będą dostępne dla widzów w naszym kraju. W poście, który trafił na platformę, pojawiła się informacja, że 4 sezon Rick i Morty pojawi się 'niedługo'. Dokładna data została ujawniona dopiero po emisji wszystkich odcinków z pierwszej połowy 4 sezonu - na Netfliksie znajduje się informacja, że nowe odcinki trafią na platformę 22 grudnia.

NAJNOWSZE