Rick and Morty

i

Autor: Screen z YouTube/Adult Swim

Rick i Morty powrócą w nowym serialu! Znamy pierwsze szczegóły

2022-05-19 14:54

Rick i Morty powracają i doczekają sie kolejnego serialu. Powstaje spin-off o przygodach dwójki bohaterów! Co już wiemy na temat nadchodzącej animacji?

Telewizja Adult Swim zamówiła kolejną wersję pokręconej kreskówki dla dorosłych. To znakomita wiadomość dla wszystkich fanów Ricka i Morty'ego. Popularni bohaterowie wrócą, ale tym razem do świata japońskiego anime. To już kolejna zapowiedź spin-offu z szalonymi postaciami. Przypomnijmy, że stacja tworzy również "The Vindicators" - serial w tym samym uniwersum, który opowie o grupie superbohaterów z czwartego odcinka trzeciego sezonu. Ten projekt jest jeszcze w produkcji i twórcy nie zdradzają nowych informacji. O nadchodzącym anime wiemy już odrobinę więcej. Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Animowane filmy i seriale dla dorosłych. 10 najlepszych propozycji! Znasz je wszystkie?

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Rick and Morty - powstaje nowy spin-off anime

Stacja Adult Swim stworzyła zamówienie na projekt "Rick and Morty: The Anime". Tytuł nie będzie w żaden sposób połączony z wątkami z pierwowzoru. Za reżyserię odpowie twórca "Tower of God" - Takashi Sano. Twórca pracował już wcześniej z bohaterami. Napisał i wyreżyserował "Summer Meets God (Rick Meets Evil)" oraz "Rick and Morty vs. Genocider". W nadchodzącym anime pojawi się również cała rodzina, jednak nie mamy informacji na temat fabuły i daty premiery. Serial jest ciągle w produkcji. Spin-off będzie liczyć łącznie 10 odcinków.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?