Rafał Rutkowski: wiek, wzrost, Instagram, żona, teatr, Joke Show

2020-03-24 17:26
Rafał Rutkowski
Autor: WBF

Rafał Rutkowski: wiek, wzrost, Instagram, żona, teatr, Joke Show - te zapytania na temat polskiego aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Rafale Rutkowskim? Od wielu lat związany jest z teatrem, a fanom kina znany jest z wielu ról filmowych. Rafał Rutkowski grał m.in. w filmach Lejdis, Planeta Singli, Jak się pozbyć cellulitu czy serialach Daleko od noszy, Przepis na życie czy Ekipa.

Rafał Rutkowski: wiek, wzrost, Instagram, żona, teatr, Joke Show - te zapytania na temat aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Rafał Rutkowski jest absolwentem Akademii Teatralnej Imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, którą ukończył w 1996 roku. Osoby, które pamiętają program Szymon Majewski Show emitowany na TVN, mogą kojarzyć go z segmentu Rozmowy w tłoku, gdzie wcielał się w Anitę Werner.

Rafał Rutkowski: wiek

Aktor urodził się 22 maja 1973 w Białymstoku. W 2020 roku skończy 47 lat.

Rafał Rutkowski: wzrost

Rafał Rutkowski zdecydowanie należy do grona bardzo wysokich mężczyzn - aktor mierzy 190 cm.

Rafał Rutkowski: Instagram

Instagram aktora to rutekrutkowski, jego profil obserwuje 14,8 tys. osób. Rafał Rutkowski wrzuca przede wszystkim zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym, dzieli się zdjęciami z prób teatralnych czy też nowych projektów zawodowych, nad którymi pracuje.

Rafał Rutkowski: żona

Żoną aktora jest Magdalena Godlewska-Rutkowska, Szwedka o polskich korzeniach. W wywiadzie dla kobieta.pl para opowiedziała o tym, że poznali się w Szwecji w 2002 roku.

Rafał Rutkowski: teatr

Rafał w 1996 roku stał się współzałożycielem Teatru Montownia, z którym jest związany do dziś.

Rafał Rutkowski: Joke Show

Rafał Rutkowski jest gospodarzem programu Polsatu, w którym zaproszeni goście - aktorzy, dziennikarze czy muzycy - opowiadają sobie nawzajem żarty i anegdotki. Program trafił na antenę stacji w marcu 2020 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE