Joke Show - powtórki. Gdzie oglądać odcinki programu Polsatu?

2020-03-24 15:17
Joke Show Polsat
Autor: Materiały prasowe Polsat Joke Show Polsat

Joke Show to zupełnie nowy program, który bazuje na formacie dotychczas nieznanym polskim widzom. Prowadzący zaprasza bowiem do każdego odcinka kilka znanych osób, które przy wspólnym stole opowiadają dowcipy i anegdotki. Następnie oceni, który z gości wypadł najlepiej i okazał się najśmieszniejszy - ta osoba zostanie zwycięzcą odcinka i otrzyma od prowadzącego nietypową nagrodę.

Joke Show - powtórki. Gdzie oglądać odcinki programu Polsatu? Pierwszy odcinek programu został wyemitowany w sobotę 21 marca o godzinie 22:00. Joke Show zastąpił bowiem dotychczas emitowane o tej porze muzyczne show stacji - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Polsat zdecydował się na jakiś czas wstrzymać emisję tego programu.

Joke Show - powtórki. Gdzie oglądać odcinki programu Polsatu?

Prowadzącym program jest aktor Rafał Rutkowski, a w pierwszym odcinku jego gośćmi byli Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Krzysztof Hanke i Zygmunt Chajzer. Odcinki emitowane są w soboty o godzinie 22:00. Jak na razie Polsat nie udostępnił informacji o powtórkach Joke Show w telewizji, jednak odcinki po premierze telewizyjnej można za darmo obejrzeć za pośrednictwem platformy Ipla.tv.

W drugim odcinku programu udział wzięli Wiktor Zborowski, Michał Kempa, Michał Piela i Kinga Kosik-Burzyńska. W trzecim z kolei wystąpią Wojciech Łozowski, Bożena Dykiel, Zofia Zborowska oraz Michał Czernecki.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE

Materiał partnerski