Radiostacja Roscoe - pamiętacie jeszcze ten młodzieżowy hit? Co robią dzisiaj aktorzy z serialu?

2022-05-25 16:54 Leon Pietrzak
Radiostacja Roscoe
Autor: Screeen z YouTube/DangerousVHS

Radiostacja Roscoe to popularna kanadyjska komedia, w której uczniowie zbuntowali się szkolnej rozgłośni i postanowili założyć własne radio. Od zakończenia serialu minęło 16 lat. Co dzisiaj robią bohaterowie nielegalnej stacji?

"Ucz się, nie filozuj! Idź w ślady tatusia - jak się temu nie dać? Mamy własne radio, nadajemy incognito i mówimy co gra nam w duszy, na full!" - właśnie tymi słowami zaczynała się polska wersja jednego z najpopularniejszych młodzieżowych seriali, który emitowano w telewizji w latach 2003-2006. W Polsce mogliśmy oglądać go na ZigZapie, a nawet na TVP2. Przygody znudzonych nastolatków, którzy postanowili założyć własną rozgłośnię radiową śledziło tysiące widzów! Niektórzy z nas wspólnie z bohaterami dorastali, przeżywali miłosne rozstania i żałośnie spoglądali na Raya Brennana, kiedy opowiadał nieśmieszne żarty. Co robią dzisiaj serialowa Lily, Lopez, Pytalski i zawsze tajemnicy Smok?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak powstał Scooby Doo? Kultowy serial miał wyglądać całkowicie inaczej!

NICOLAS CAGE najlepsze/NAJGORSZE filmy | ESKA XD #46

Co robią dzisiaj aktorzy z Radiostacja Roscoe?

Wszyscy pamiętamy wstydliwą Lily Randall, w której rolę wcielała się Kate Todd. Aktorka dzisiaj uczy aktorstwa i komponuje nowe utwory. Wydała kilka płyt, które można posłuchać na popularnych platformach streamingowych wpisując jej imię i nazwisko. Serialowy Ray Brennan, czyli Al Mukadam, ciągle pojawia się na szklanym ekranie. Jedną z ostatnich ról była postać Nazeera w "Pretty Hard Cases". Podobnie jak Genelle Williams (Kim Carlisle). Aktorka również aktywnie pojawia się na planach filmowych. W 2021 zagrała w "Clarice", a w 2022 będzie można ją zobaczyć w "The Perfect Pairing" w roli Diane. Nathan Carter (Travis Strong) i Nathan Stephenson (Robert McGrath) po Radiostacji Roscoe nie wystąpili w wielu tytułach i dzisiaj trudno powiedzieć co się z nim dzieje, ponieważ panowie nie udzielają się w mediach społecznościowych.

Sonda
Oglądałeś/łaś serial "Radiostacja Roscoe"?

Radiostacja Roscoe - o czym jest?

Robbie "Pytalski", Raymond "Lopez", Lilly "Stokrotka" i Travis "Smok" , to uczniowie szkoły średniej, którzy w opuszczonym magazynie urządzili własną rozgłośnie radiową - Radiostację Roscoe. Jest nielegalna i nikt nie zna tożsamości DJ-ów. Mają dosyć szkolnego Radia Kuguar i nieznośnej prowadzącej Kim Carlisle. Dla wielu młodych ludzi radio Roscoe szybko staje się oazą wolności i swobody wypowiedzi. Na antenie można szczerze porozmawiać o prawdziwych problemach i posłuchać niezależnej muzyki. Czwórka przyjaciół poświęca radiu cały swój wolny czas.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE