Radiostacja Roscoe

i

Autor: Screeen z YouTube/DangerousVHS

Radiostacja Roscoe - pamiętacie jeszcze ten młodzieżowy hit? Co robią dzisiaj aktorzy z serialu?

2022-05-25 16:54

Radiostacja Roscoe to popularna kanadyjska komedia, w której uczniowie zbuntowali się szkolnej rozgłośni i postanowili założyć własne radio. Od zakończenia serialu minęło 16 lat. Co dzisiaj robią bohaterowie nielegalnej stacji?

"Ucz się, nie filozuj! Idź w ślady tatusia - jak się temu nie dać? Mamy własne radio, nadajemy incognito i mówimy co gra nam w duszy, na full!" - właśnie tymi słowami zaczynała się polska wersja jednego z najpopularniejszych młodzieżowych seriali, który emitowano w telewizji w latach 2003-2006. W Polsce mogliśmy oglądać go na ZigZapie, a nawet na TVP2. Przygody znudzonych nastolatków, którzy postanowili założyć własną rozgłośnię radiową śledziło tysiące widzów! Niektórzy z nas wspólnie z bohaterami dorastali, przeżywali miłosne rozstania i żałośnie spoglądali na Raya Brennana, kiedy opowiadał nieśmieszne żarty. Co robią dzisiaj serialowa Lily, Lopez, Pytalski i zawsze tajemnicy Smok?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak powstał Scooby Doo? Kultowy serial miał wyglądać całkowicie inaczej!

NICOLAS CAGE najlepsze/NAJGORSZE filmy | ESKA XD #46

Co robią dzisiaj aktorzy z Radiostacja Roscoe?

Wszyscy pamiętamy wstydliwą Lily Randall, w której rolę wcielała się Kate Todd. Aktorka dzisiaj uczy aktorstwa i komponuje nowe utwory. Wydała kilka płyt, które można posłuchać na popularnych platformach streamingowych wpisując jej imię i nazwisko. Serialowy Ray Brennan, czyli Al Mukadam, ciągle pojawia się na szklanym ekranie. Jedną z ostatnich ról była postać Nazeera w "Pretty Hard Cases". Podobnie jak Genelle Williams (Kim Carlisle). Aktorka również aktywnie pojawia się na planach filmowych. W 2021 zagrała w "Clarice", a w 2022 będzie można ją zobaczyć w "The Perfect Pairing" w roli Diane. Nathan Carter (Travis Strong) i Nathan Stephenson (Robert McGrath) po Radiostacji Roscoe nie wystąpili w wielu tytułach i dzisiaj trudno powiedzieć co się z nim dzieje, ponieważ panowie nie udzielają się w mediach społecznościowych.

Sonda
Oglądałeś/łaś serial "Radiostacja Roscoe"?

Radiostacja Roscoe - o czym jest?

Robbie "Pytalski", Raymond "Lopez", Lilly "Stokrotka" i Travis "Smok" , to uczniowie szkoły średniej, którzy w opuszczonym magazynie urządzili własną rozgłośnie radiową - Radiostację Roscoe. Jest nielegalna i nikt nie zna tożsamości DJ-ów. Mają dosyć szkolnego Radia Kuguar i nieznośnej prowadzącej Kim Carlisle. Dla wielu młodych ludzi radio Roscoe szybko staje się oazą wolności i swobody wypowiedzi. Na antenie można szczerze porozmawiać o prawdziwych problemach i posłuchać niezależnej muzyki. Czwórka przyjaciół poświęca radiu cały swój wolny czas.