Pytanie za 500 tys. zł pogrążyło uczestnika Milionerów. Znacie poprawną odpowiedź?

i

Autor: Akpa

Milionerzy

Pytanie za 500 tys. zł pogrążyło uczestnika Milionerów. Znacie poprawną odpowiedź?

2023-09-22 13:11

Ostatni odcinek Milionerów zapowiadał się naprawdę obiecująco. Uczestnik radził sobie na tyle fantastycznie, iż udało mu się dojść do przedostatniego pytania. Walcząc o 500 tys. zł dostał zagadnienie, które totalnie go pogrążyło. Stracił przez nie szansę na milion. Znacie poprawną odpowiedź? Sprawdźcie!

Najnowszy sezon Milionerów zdecydowanie pokazał, że mamy w Polsce prawdziwych geniuszy. Radzą sobie świetnie i zachodzą naprawdę daleko. Niestety, jak do tej pory żadnemu z nich nie udało się zdobyć nagrody głównej. Wyjątkowo blisko miliona był pan Ryszard Kusina, który doszedł aż do przedostatniego pytania. Walczył o 500 tys. zł, jednak nie miał już żadnych kół ratunkowych. To zdecydowanie mocno skomplikowało sprawę. Gdy tylko Hubert Urbański zapytał go o poprawną odpowiedź, prędko wskazał, która z nich według niego jest dobrym wariantem. Niestety - nie miał racji. Tym samym stracił szansę na okrąglutki milion. Wiecie, jaka jest odpowiedź?

ZOBACZ TAKŻE: W Milionerach szła jak burza. To pytanie ją pokonało!

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Milionerzy - kolacja

Pan Ryszard Kusina radził sobie fantastycznie w najnowszym odcinku Milionerów. Mężczyzna dzięki swojej ogromnej wiedzy doszedł aż do przedostatniego pytania. Milion był już naprawdę blisko. Wszystko skomplikowało się, gdy Hubert Urbański zadał mu pytanie, brzmiące "Kolacja to wieczorny posiłek, a także...?". To wtedy gracz popełnił błąd, za który słono zapłacił. Finalnie wyszedł z programu z czekiem na 40.000. Która odpowiedź była poprawna?

ZOBACZ TAKŻE: Mocny gracz w Milionerach stracił kilkadziesiąt tysięcy. Zgubiło go to pytanie!

Sonda
Kolacja to wieczorny posiłek, a także:

Kolacja w Milionerach - poprawna odpowiedź

Pan Ryszard nie miał kół ratunkowych, które mogłyby go uratować, wobec tego zdał się na swoją intuicję. Ta niestety mocno go zawiodła. Mężczyzna uznał, iż poprawną opcją jest "B. śniadanie po czesku". Awans do ostatniego etapu miałby zagwarantowany jedynie, gdyby postawił na "A. zestawienie tekstów". A Wy wiedzieliście, co powinien wybrać?

QUIZ. W jakim programie musisz wziąć udział? Przekonaj się, o jaką nagrodę zawalczysz!

Pytanie 1 z 10
Jakie jest Twoje nastawienie do tłumów?