Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga, odcinek 808 streszczenie: Mulayim proponuje Munever ślub!

2023-02-08 21:07

Przysięga 808 - streszczenie odcinka. W kolejnym epizodzie tureckiej telenoweli będziemy świadkami oświadczyn Mulayim i nareszcie dowiemy się, kiedy Savas i Gulperi wezmą ślub! Co jeszcze wydarzy się w serialu? Kiedy oglądać 808. odcinek w TVP1?

Przysięga - streszczenie 808. odcinka. Co się wydarzy? Savas i Gulperi wracają na farmę. Beyhan prowadzi ich do salonu, gdzie znajdują się Emir i Cavidan. Kobieta oznajma, że para ustaliła datę slubu i tym samym zaprasza rodzinę Emira na ich wesele. Servet informuje Merta, że nie będzie już pracował w terenie i będą mogli więcej czasu spędzać razem. Mulayim oświadcza się zdumionej Munevver. Kiedy oglądać 808. odcinek Przysięgi? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga odcinek 808 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP1. Odcinek 808 zostanie wyemitowany w środę 15 lutego 2023 o godz. 16:05. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE