Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga - koniec serialu w marcu 2023! Jak się skończy turecka telenowela?

2023-02-06 9:53

Data ostatniego odcinka "Przysięgi" jest już znana. Serial przez wiele miesięcy bawił i trzymał w napięciu tysiące polskich widzów. Śmiało można powiedzieć, że to jedna z najpopularniejszych zagranicznych telenowel w naszym kraju. Kiedy fani tureckiego hitu doczekają się zakończenia? Zdradzamy dokładną datę emisji ostatniego odcinka!

Koniec "Przysięgi" jest już blisko. Wszystko co dobre, szybko się kończy i nie inaczej jest w tym przypadku. Turecka telenowela towarzyszyła polskim widzom przez grubo ponad 800. odcinków! To jeden z niewielu zagranicznych seriali, który doczekał się tak długiej emisji. Produkcja była z fanami przez pięć dni w tygodniu - poza nielicznymi wyjątkami. Niestety już w marcu 2023 pożegnamy się z bohaterami "Przysięgi", więc przed nami ostatni odcinek. Kiedy stacja TVP wyemituje finał? Sprawdźcie już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - obsada. Kto jest kim w tureckim serialu? Aktorzy i bohaterowie

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Przysięga - data ostatniego odcinka

Kiedy koniec serialu "Przysięga"? Za granicą serial kręcono do października 2022 roku, a tytuł doczekał się łącznie 503. odcinków. W naszym kraju jest trochę inaczej, ponieważ produkcję pocięto tak, by epizody były krótsze i było ich więcej, więc turecka telenowela liczy w Polsce 826. odcinków. Jeżeli po drodze nie wydarzą się niezaplanowane przerwy w emisji, to ostatni odcinek serialu "Przysięga" zostanie pokazany 13 marca 2023 roku, o godzinie 16:05 w TVP1.

Sonda
Jak oceniasz serial "Przysięga"?

Przysięga ostatni odcinek - streszczenie

Jeżeli jesteście ciekawi, jak zakończy się serial "Przysięga", to możemy wam zdradzić, czego się spodziewać w ostatnim odcinku. Jednocześnie zaznaczamy, że w dalszej części artykułu pojawią się spoilery. Wiemy już, że bohaterów tureckiego hitu czeka szczęśliwe zakończenie. Gulperi zostanie po raz pierwszy przez Yigit nazwana mamą. Kobieta weźmie ślub z Emirem, ale nie będziemy świadkami całej ceremonii. Zobaczymy za to, jak wspólnie ze swoją druga połówką planuje podróż poślubną. W jej życiu pojawi się również ojciec. Dobrą nowinę mamy również dla wszystkich fanów Narin i Kemala. Para doczeka się bliźniaków, a krótko po urodzeniu podejmą decyzję o wyjeździe do Wiednia. To właśnie tam Kemal zacznie rozwijać jeden z oddziałów swojej firmy. Masal wróci do szkoły, a Mert dostanie stypendium w placówce informatycznej i rozpocznie karierę programisty.

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE