Przysięga: Gulperi również zostanie porwana! Nowe odcinki przyniosą dużo zwrotów akcji

2022-10-06 23:26 NN
Przysięga: Gulperi również zostanie porwana! Nowe odcinki przyniosą dużo zwrotów akcji
Autor: TVP Przysięga: Gulperi również zostanie porwana! Nowe odcinki przyniosą dużo zwrotów akcji

Przysięga to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na istna jazdę bez trzymanki.

"Przysięga" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który podbił serca widzów. W nowych odcinkach twórcy przygotowali dla nas kolejną dawkę emocji i zwrotów akcji. Jak potoczą się losy bohaterów? W wątku Emira i Gulperi dojdzie do kolejnych zdrad i przetasowań. Czy Savas dotrzyma obietnicy?

Przysięga: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach serialu "Przysięga" Gulperi będzie pewna, że znaleziona obrączka to znak od Emira. Gdy Tulay zacznie robić jej wymówki, Cavidan stanie w jej obronie. Następnie Tulay spotka się z Płowym Ismailem i złoży mu propozycję nie do odrzucenia - chce, by uwolnił Emira i w jego miejsce porwał Gulperi! Taki układ ma być dla niego znacznie korzystniejszy, jeśli osiągnie swój cel. Porywacz się zgodzi, ale złamie warunki umowy i nie uwolni Emira. Ismail zacznie też szantażować Savasa, ale nie przewidzi, że ten opracował własny plan, dzięki któremu udaje mu się ocalić Gulperi. Tulay następnie informuje Ismail, że chce się pozbyć kobiety. Savas zaś przysięga, że ocali Emira. Co jeszcze się wydarzy? Szczegółowe streszczania nadchodzących odcinków "Przysięgi" znajdziecie pod poniższym linkiem:

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE