Przysięga

i

Autor: YouTube.com/The Promise Official; screen z filmu "Yemin 503. Bölüm (FİNAL) | The Promise Season 4 Episode 503 (FINAL)" Przysięga

Przysięga - co wydarzy się po mundialowej przewie? Widzów czekają emocje i zwroty akcji!

2022-11-30 14:16

Przysięga to turecki serial, który miesiącami cieszył się ogromnym zainteresowaniem polskich widzów. Można było go oglądać w południowe godziny, od poniedziałku do piątku w TVP1. Jakiś czas temu stacja przerwała emisję odcinków z powodu mundialu w Katarze. Znamy już datę powrotu! Co wydarzy się po przerwie?

Przysięga już wkrótce wróci na antenę TVP1! To informacja, która z pewnością ucieszyła wielu fanów tego tureckiego serialu. Zostało już niewiele odcinków, a przed przerwą w emisji niektóre intrygi i tajemnice bohaterów zaczęły wychodzić na jaw. Można więc powiedzieć, że fani musieli rozstać się z ich ulubionym serialem w punkcie kulminacyjnym akcji. Niektórzy obawiali się, czy Przysięga w ogóle wróci. Teraz już wiemy, że nie ma powodu, aby obawiać się rezygnacji z serialu. Widzowie już szukają informacji na temat tego, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach. Mamy dla was kilka istotnych spoilerów!

Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - co wydarzy się po przerwie?

Oto kilka ciekawostek na temat nowych odcinków Przysięgi. Co się wydarzy?

  • Mert odkrywa jej tajemnicę Masal i zostaje aresztowany.
  • Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Para postanawia uciec.
  • Odbywają się zaręczyny Barana i Fidan.
  • Tulay wypija truciznę i umiera.
  • Kemal zaczyna podejrzewać Ozana.

Kiedy serial wróci na antenę?

Przysięga - kiedy nowe odcinki?

Telewizja Polska opublikowała już ramówkę na przyszłe tygodnie i tym samym znamy datę powrotu Przysięgi. 762. odcinek tureckiej produkcji zostanie pokaże w środę, 7.12.2022. Od tego dnia serial wróci do emisji od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Co wydarzy się po powrocie?