Przysięga - co wydarzy się po mundialowej przewie? Widzów czekają emocje i zwroty akcji!

2022-11-30 14:16 Adrian Rybak
Przysięga
Autor: YouTube.com/The Promise Official; screen z filmu "Yemin 503. Bölüm (FİNAL) | The Promise Season 4 Episode 503 (FINAL)" Przysięga

Przysięga to turecki serial, który miesiącami cieszył się ogromnym zainteresowaniem polskich widzów. Można było go oglądać w południowe godziny, od poniedziałku do piątku w TVP1. Jakiś czas temu stacja przerwała emisję odcinków z powodu mundialu w Katarze. Znamy już datę powrotu! Co wydarzy się po przerwie?

Przysięga już wkrótce wróci na antenę TVP1! To informacja, która z pewnością ucieszyła wielu fanów tego tureckiego serialu. Zostało już niewiele odcinków, a przed przerwą w emisji niektóre intrygi i tajemnice bohaterów zaczęły wychodzić na jaw. Można więc powiedzieć, że fani musieli rozstać się z ich ulubionym serialem w punkcie kulminacyjnym akcji. Niektórzy obawiali się, czy Przysięga w ogóle wróci. Teraz już wiemy, że nie ma powodu, aby obawiać się rezygnacji z serialu. Widzowie już szukają informacji na temat tego, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach. Mamy dla was kilka istotnych spoilerów!

Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - co wydarzy się po przerwie?

Oto kilka ciekawostek na temat nowych odcinków Przysięgi. Co się wydarzy?

  • Mert odkrywa jej tajemnicę Masal i zostaje aresztowany.
  • Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Para postanawia uciec.
  • Odbywają się zaręczyny Barana i Fidan.
  • Tulay wypija truciznę i umiera.
  • Kemal zaczyna podejrzewać Ozana.

Kiedy serial wróci na antenę?

Przysięga - kiedy nowe odcinki?

Telewizja Polska opublikowała już ramówkę na przyszłe tygodnie i tym samym znamy datę powrotu Przysięgi. 762. odcinek tureckiej produkcji zostanie pokaże w środę, 7.12.2022. Od tego dnia serial wróci do emisji od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Co wydarzy się po powrocie? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE