Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 801, 802, 803, 804, 805 streszczenie. Kemal i Narin przekazują rodzinie wieści o ciąży

2023-02-04 17:19

Przysięga - streszczenie na cały tydzień - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli okaże się, że Narin nie ma raka, tylko jest w ciąży. Wszyscy zaczynają skakać wokół niej, co mocno ją irytuje. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 801, 802, 803, 804, 805, które zostaną wyemitowane w dniach 6-10 lutego 2023 na kanale TVP1. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 801, 802, 803, 804, 805 odbędzie się  w dniach od 6 do 10 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 801 - poniedziałek 6 lutego 2023

Gulperi zajmuje się Yigitem, a Masal zasmuconym Mertem. Załamana Narin czeka na wyniki powtórzonych badań, zaś niczego nieświadomy Kemal szuka dla nich romantycznego hotelu w Abant.

Przysięga - streszczenie odcinka 802 - wtorek 7 lutego 2023

Kemal znajduje przypadkiem wyniki badań Narin i przeżywa noc grozy. Tymczasem okazuje się, że Narin nie ma raka, tylko jest w ciąży. Gulperi usypia Yigita i sądzi, że zostanie z nim na noc. Jednak Emir ją wyprasza i każe Seferowi odwieźć do domu Savasa.

Przysięga - streszczenie odcinka 803 - środa 8 lutego 2023

Jacyś dranie zatrzymują Merta i grożą mu. Chodzi o dług jego wuja. Mert próbuje się skontaktować z wujem. Narin i Kemal zbierają cała rodzinę, żeby przekazać dobrą nowinę. Beyhan wciąż jest wściekła i obmyśla zemstę. Emir dziękuje Savasowi za uratowanie syna i chce mu w zamian oddać dom. Mulaym wyjawia Sehriye prawdę na temat częstych odwiedzin w ich domu. Kobieta postanawia mu pomóc.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PRZYSIĘGA - ciekawostki z tureckiego serialu, o których nie wiedziałeś!

Przysięga - streszczenie odcinka 804 - czwartek 9 lutego 2023

Po tym, co się wydarzyło w domu Savasa, Emir żąda odpowiedzi od Gulperi. Chce wiedzieć, kogo chroniła. Wszyscy chcą nieba przychylić Narin, która ma tylko odpoczywać i nic nie robić. Emir jest zły na Gulperi i nie chce jej więcej widzieć. Sehriye namawia Munevver na randkę z rzeźnikiem. Jest przekonana, że to dobry człowiek. Narin też namawia matkę na spotkanie z tym mężczyzną.

Przysięga - streszczenie odcinka 805 - piątek 10 lutego 2023

Yigit odreagowuje w szkole domowe stresy. Nauczycielka chłopca telefonuje do Emira. Ciotka Beyhan próbuje odciąć Gulperi od rodziny Tarhunów. Narin prosi bliskich, by wrócili do swoich codziennych obowiązków i przestali jej nadskakiwać. Gulperi przygotowuje leczniczy wywar dla Yigita. Narin zawiadamia policję o napadzie.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE